Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lquuura

3 dni diety i

Polecane posty

Gość lquuura

objadłam sie teraz chlebem, i od nowa dieta od jutra? co ja narobiłam ,macie tak tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxajfi
ja tak mam non stop:( trochę diety i cięcie i zaś od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lquuura
zjadlam 4 kromki chleba witalnego taka nowosc , ponoc zdrowy , z ziarnami ,itp, a nie ma podanych kalorii na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelia22
ja tak mam bardzo czesto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alickajjja
tez tak mama, stosuje sie do diety - dzis 5 dzien ale mialam 3 wpadki, nibywszystko rygorystycznie i fajie ale w pierwszy i drugi dzien zjadlam po 2 kawalki ciasta z rabarbarem a dzis wypilam goraca czekolade ale nie zniechecam sie i dalej stosuje moja diete. Wazne ze efekt i tak jest 5 dni - 1,8 kg w dół ;)) moja diete chce stosowac 6 tygodni i nie przewiduje dalszych wpadek ;) ale bo dzisiejszym stanięciu na wadze dostałam siły do nie podjadania ;) ja stosuje diete warzywno - owocowa ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli tylko
warzywa i owoce? A w jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadki zawsze sa I beda! Lepiej je wplanowac w diete. Np jak trzymasz sie okreslonej ilosci kalorii dziennie, to odejmij wartosc kaloryczna "wpadki" I tak zaplanuj reszte jedzenia tego dnia zeby suma kalorii byla tyle ile ma byc. Gorzej jest jak jestes na diecie o wysokiej zawartosci bialka a malej weglowodanow, ale wtedy przy nastepnym posilku po prostu wracaj do swojej diety I tyle, coz innego mozna zrobic? Najwazniejsze zeby tylko sie calkiem nie "wykoleic" z diety przez jeden blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×