Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annikka.....21

Co zrobić do ryżu ?

Polecane posty

Gość Annikka.....21

Znacie przepis na coś smacznego co można podać z ryżem ? (chodzi o drugie danie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
wszystko mozna podac do ryzu, ale nie wiemy jakie smaki lubisz i jakie masz produkty do dyspozycji. wiec uscislij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wanda :)
Sos pieczarkowy,schab pieczony z sosem z tej pieczeni+ duszona cebula i marchewka zblenderowana(wychodzi cudny sos)duszone warzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
wszelkie sosy pasują do ryżu. ja uwielbiam połączenie gulaszu z ryżem. niektórzy lubią koktajl wymieszać z ryżem i wcinać na słodko... no kwestia smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja....
to zależy co masz w lodówce może być pierś z kurczaka pokrojona w kostkę i do tego sos słodko-kwaśny....lub dodać same warzywa na patelnie i wymieszać sos biały potrawkowy...lub ciemny pieczeniowy lub na słodko z cynamonem ( nie lubię )....albo jakimś sosem jagodowym...truskawkowym zależy co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfh
ja dusze pierś z kurczaka z papryką, pieczarkami i cebulą. mąż jada to z ryżem, ja natomiast wole z kaszą bo za ryżem nie przepadam a kasze zaś uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulpety indycze w sosie koperkowym swietnie ida z ryzem :) do klopsikowej masy mozna dodac troche curry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morten_harket
Najlepsze danie: ryż + makaron + kasza gryczana, do tego bułka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelklonie
Tajskie curry: krewetki/kurczak/, czerwona pasta curry (można dodatkowo podkręcić czosnkiem i imbirem świeżym), mleko kokosowe, posypać kolendrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×