Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fififiiiiiiiiiiiiiiiiii

nalesniiiiiiiki

Polecane posty

Gość fififiiiiiiiiiiiiiiiiii

czy moge do ciasta na nalesniki dodac do srodka dzemu bo nie mam cukru, a bez cukru sa niedobre:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz cukru, to daj miód jeśli masz nie wiem czy z dżemem nie będą Ci się przypalały osobiście nigdy nie robiłam z cukrem jak widać co podniebienie, to inne upodobania;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja też robię bez cukru i trochę to dla mnie dziwne, że ktoś dosładza :) Moja koleżanka robi ciasto naleśnikowe, dodając do nich proszek budyniowy, może wypróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoooo
pierwszy raz "słyszę" aby do ciasta sypalo sie cukier:D szczyptę soli owszem , ale cukier?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Sypianie cukru do ciasta naleśników to jak placki ziemniaczane, które w niektórych regionach jada się z cukrem, a w innych na wytrawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revfadxvbesvad
moja mama lekko słodzi nalesniki tak aby złamac smak,może daj cukier puder :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna ale zajechałaś
Porównac placki kartoflane do naleśników!!!! Ciasto do naleśnikó można posłodzić jak się je ze słodkim nadzieniem a jak ze słonym/pikantnym to oczywiste, że cukier zbędny. Ciekawe jak smazycie racuchy z owocami, tez nie dodajecie cukru do ciasta? Smaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja nie dodaję cukru, moja mama nie dodaje i moja babcia też nie dodawała. I co w tym dziwnego? :) Nie porównywałam placków ziemniaczanych do naleśników, tylko miałam na myśli, że tak samo jak jedni nie wyobrażają sobie jeść placki ziemniaczane z cukrem, tak i niektórzy nie słodzą ciasta na naleśniki. Co w tym trudnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififiiiiiiiiiiiiiiiiii
witam:) tak ja dodaje zawsze cukier waniliowy i duza lyche cukru lub wiecej, sprobujcie, smak o wiele lepszy!!a wczoraj zrobilam te nalesniki z miodem i dzemem...zjadliwe byly...ale takie mdliste , jednak cukier to cukier pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możefrytrr
a ja dodaje zawsze szczypte cukru i soli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleksja
Ja też po szczypcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×