Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poznaniaczka__

angielski na kursie intensywnym

Polecane posty

Gość Poznaniaczka__

Czy ktoś miał kiedyś do czynienia z taką formaą nauki? Jest trochę lepiej, niż porzy zwyczajnym kursie? Chodzi o intensywny na mijescu, nie wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania879
Forma bardzo godna polecenia, choć dużo zależy od szkoły. Osobiście zamast celować w jąkś ślepo polecałabym wyjazd, jeśli masz taką możliwość. Osłuchasz się szybciej niżsię wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_bbb
na wyjazd mało kto może sobie pozwolić, chyba, że jest studentką i może sorbie zrobić podróż po europie... kursy intensywne są fajne, polecam! w ogóle mam dobre doświadczenia ze szkołami (przesadziałm, z jedną, ze Speak Up) i w porównaniu z nauczycielkami, które zawsze brały jakieś grube pieniądze, a wychodziłam z tych lekcji indywidulanych (niby lepszych...) nic nie umiejąc, to szkoła językowa dała mi dużo więcej. Taniej, w grupie, masz mkonkretyny program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniaczka_
Mam ten speak up w Poznaniu.. A byłaś w tym konkretnie czy w innym mieście? Ktoś może zna tę konkretnie szkołę w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermiona9999
Ja chodziłam i było bardzo ok. Nie wszystkim się podobało, ale to chyba normalne. Duży nacisk na słownictwo, bardzo duży. I przyjemna karda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaKubaaa
SU to świetne miejsce, potwierdzam. Bardzo elastyczni są jak chodzi o grypy zajęciowe, więc nie ma problemu z łączeniem pracy z zajęciami, a tak było zawsze gdzie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchaZZZZ
w sieci jest dużo nieprzychylmych opini na ich temat, radziłabm sie zastanowić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermiona9999
Dziwne... Według mnie to bardzo profesjonalna szkoła, z dobrymi cenami i wyposażeniem. Poza tym ma się dużo profitów związanych z wzięciem kursu u nich. No ale może ktoś źle trafił na lektora, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaKubaaa
Bzdury z tymi opiniami. Szkoła jest świetna, od tylu lat robią kursy i mają wysoką zdawalność. Plus ogromne zainteresowanie kursami z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniaczka_
Byłam na miejscu i rzeczywiście wygląda bardzo fajnie. Kurs jest prowadzony różnymi metodami, są elastyczne grupy... Ale poczytałam też opinie i nieco się martwię, żeby nie wydać pienięxzy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaKubaaa
Olałbym takie opinie, są pewne wskaźniki tego, czy szkoła jest dobra. Jak podoba Ci się program, to pójdź na lekcję próbną, dowiedz się dokładnie o metody, wszystko Ci powiedzą, zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jilka
jakimiś dziwnymi ludźmi, którzy piszą jakieś rzeczy w necie bym się w ogóle nie przejmowała. tacy czują się bezkarni i myslą że wszystko wolno napisać, a jak przychodzi do udowodnienia to nagel znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniaczka_
Po pierwszych paru zajęciach bardzo pozytywne odczucia, oby tak dalej :)) w każdym razie póki co grupa jest fajna, metody fakt inne niż w szkołah w których byłam, ale niektóre bardzo ciekawe do słownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herubina
Poczekaj jeszcze z wrażeniami po kusie. Jak masz zajecia codziennie to i tak masz wrażenie że sporo się uczysz, ważne jest to co zostanie. O speak up słyszałam właśnie w kontekscie ciekawych metody nauki, nigy osobiście nie korzystałam. Na pewno może to być dla kogoś pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelika000
dalam sie w tym roku namowic na takimkurs. wprawdzie na uczelni, wiec poziom taki sobie, ale podoba mi sie taka formula nauki. chyba pociagne w przyszylym roku do c1 angielski, moze w tym speak up, skoro tyle pozytywow tutaj, ale ciekawe jak sie sprawdzaja w nauczaniu na wyzszym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qubickaa
Bardzo dobrze przygotowują do certyfikatów na wyższych poziomach! Miałam tam przygotowanie do CAE, bardzo dobre konwersacje i nauka praktycznego angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokotowianka:)))
w speak up bardzo fajną rzeczą są konwersacje online z lektorem, to bardzo dużo daje i w dodatku robisz to z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×