Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzale banany

-----Sukienka na wesele--------

Polecane posty

Gość dojrzale banany

Bardzo prosze o rade Sukienke na wesele mam taka jak w linku ponizej, ta ciemniejsza wersje, taki cieply szary kolor z takim jakby liliowym odcieniem ale BEZ czarnego paska, pasek w kolorze sukienki. Cala z koronki, z nablyszczanym spodem. http://www.sklep.prettygirl.pl/pl/sukienka-2777.html Do tego mam czarne zamszowe szpilki peep toe i czarna zamszowa kopertowke. Myslicie ze moge ubrac do tego cieniutkie czarne rajstopy? Wydaje mi sie ze pasuja ale nie wiem czy na wesele w lecie moga byc. Bez rajstop jest nieelegancko a w cielistych nie chce isc bo generalnie jestem blada wiec musialabym bardzo jasne kupic zeby nie wygladac glupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie pasują specjalnie czarne cienkie rajstopy:O Już lepiej cieliste. Na pewno nie czarne na taki upał:O Bez rajstop też pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzale banany
Uwazam ze nie powinno sie na wesel isc bez rajstop, po prostu uwazam ze nie jest to eleganckie, szczegolnie jak sie ma bardzo wyjsciowa sukienke. Mi chodzi o te moje bardzo blade nogi, tak blade ze az kropki na nich widac. Niezaleznie od moich przekonan musze cos zalozyc bo by to okropnie wygladalo. Na ostatnim weselu bylam w cielistych ale jasnych, takich pasujacych do mojej karnacji i mimo ze byly cieliste to na zdjeciach wygladam jak w bialych :o dlatego pytam o czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dwojga złego to już lepiej jednak jakieś cieliste. W życiu bym nie poszła na wesele w rajtach na takie temperatury choćby to miał być normalnie royal wedding, ale Twoja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka Wodnaaaaa
Jesli juz chcesz koniecznie zalozyc rajstopy to tlyko i wylaxcznie cieliste,NIE swiecace i najlepiej aby to byly ponczochy samonosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×