Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara sandra

22 lata, dziecko na świecie a rodzice nie zgadzają się na ślub

Polecane posty

Gość sara sandra

Mam 22 lata i półrocznego syna. Rodzice (szczególnie ojciec) nie zgadzają się na to bym brała ślub. Ja stwierdziłam że to już najwyższy czas skoro jest dziecko na swiecie. Mieszkam u rodziców razem z dzieckiem. Mogę spokojnie studiować i pracować dzięki rodzicom. A jak zalegalizuje swój związek to ojciec zapowiedział mi że nie będzie mi pomagał bo przy takim chłopaku to ja będę i tak całe życie dziadówą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasss92
Hej ,jeżeli kochasz swojego faceta to zrób to.A rodzice powinni sie cieszyć Twoim szczęściem i tym że będziesz miała swoją rodzine.Głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasss92
Hej ,jeżeli kochasz swojego faceta to zrób to.A rodzice powinni sie cieszyć Twoim szczęściem i tym że będziesz miała swoją rodzine.Głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara sandra
Ja nie chce isc z facetem w swiat. Chcialabym wyjdz za maz, miec pomoc rodzicow, ojciec zatrudnilby juz wtedy mojego meza u siebie w firmie. Moj facet wstyd sie przyznac ale on nie ma wyksztalcenie, skonczyl gimnazjum i dwa lata liceum i na tym zakonczyl swoja edukacje ale on teraz chce sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasss92
Musisz się poważnie zastanowić nad tym.Rozważ plusy i minusy małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ty chyba żartujesz sobie
nie dość że mieszkasz u rodziców i oni utrzymują ciebie i dziecko, to jeszcze żądasz od nich, żeby twój facet u nich zamieszkał i jeszcze jego mają utrzymywać???? Tylko dlatego, że zaliczyliście wpadkę??? Chcesz wziąć ślub, to bierz, ale wyprowadzaj się z domu i razem z mężem zarabiajcie na swoje utrzymanie poza domem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec ma chyba troche racji.
Dziwnego chlopaka wybralas na ojca dziecka. Za grosz ambicji. Nic dziwnego ze rodzice martwia sie o wasza przyszlosc. Wiesz, oni nie beda cale zycie na was pracowac. Kiedys pojda na emeryture i co wtedy? Zaczniecie wyprzedawac majatek zeby sie utrzymac? Skoncz studia i rusz glowa, bo mas niby 22 lata, ale blade wyobrazenie o zyciu. Jesli czujesz ze bedziesz w stanie po skonczeniu szkoly podjac prace ktora zapewni utrzymanie tobie, dziecku i ojcu dziecka, to spoko wychodz za niego, ale odetnij sie od pepowiny rodzicow, bo oni nie maja obowiazku lozyc na twoja rodzine i placic za twoje bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasss92
Przykro mi.Gdybym byłą na Twoim miejscu to pewnie bym się rodziców poradziła a ze ślubem poczekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaplodnil cie żeby mieć prace
I przyjść na gotowe A ty jesteś tepa cipa Współczuje rodzicom takiej szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara sandra
On byl nieswiadomy, to ja swiadomie zaszlam w ciaze, zeby rodzice sami zaakceptowali mojego chlopaka i domagali sie slubu. Chlopakowi powiedzialam ze tabletki widocznie byly przeterminowane, uwierzyl mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę rozumiem obawy Twoich rodziców, nie macie szans na samodzielne życie i niestety takie są konsekwencje dalszych planów, a dlaczego ojciec ma zatrudniać Twojego faceta u siebie w firmie ? to trochę za proste rozwiązanie, niech Twój chłopak trochę się postara, skończy szkołę, pójdzie do pracy, niech pokaże że coś sobą reprezentuje a nie wszystko pod nos ma mieć podstawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))
provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ty chyba żartujesz sobie
szlag by mnie trafił z taką córką :( A niby dlaczego twój ojciec ma zatrudniać twojego faceta? Facet umie cokolwiek robić? Skoro nie miał ambicji uczyć się, to pewnie jest po prostu leniem. A ty jeszcze liczysz na to, że rodzice twoi będą go utrzymywać i może kasę na studia od nich wydębi... Ale on chyba matury nawet nie ma z tego co pisałaś na tym drugim topiku. Jesteś rozpuszczoną pannicą, która nie ma pojęcia o życiu. Mamusia z tatusiem wszystko pod nosek podtykają tobie i wnusiowi, to jeszcze zięciaszka przygarną bo córunia tak chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaasss
ty jesteś niepoważna!!!!!!!!! Żyjesz jak pasożyt, rodzice utrzymują ciebie i dziecko i jeszcze chcesz im sprowadzić na głowę kolejnego pasożyta?!!? Dorośnij dziewczyno. Jak chcesz się bawić w dom to proszę bardzo, ale wyprowadź się i utrzymujcie się sami. Szkoda mi tylko twoich rodziców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjkbjbbkjbkj
temat... zakładasz w różnych miejscach... jesteście siebie warci........................................ chcecie ślubu, a utrzymać się nie umiecie hahahahahahah jaki żart !!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja jak nic ale widzę
że kobiety to hipokrytki :D jakby kobieta zaszła w ciąże by wejdź do bogatej rodziny, wszystkie by ją podziwiały a jak mężczyzna to już według nich dupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................caAB
a powiedz autorko ...CZYM ten facet Ci zaimponowal? tylko nie mow ze to milosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×