Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzidzuniaa888

uzaleznienie od orgazmu! kobietki macie tak ze nie mniej niz 5 razy na dobe?

Polecane posty

Gość dzidzuniaa888

hola todos!!:) dziewczyny ile razy dziennie doprowadzacie sie do orgazmu nie wazne czy same czy przez sex chodzi mi o sam orgazm.. bo nie wiem czy ze mną coś nie tak.. mam 23 lata i ciągle mysle o sexie, mam chlopaka ale on nie jest taki ,,zboczony'' jemu wystarczy sex raz na 2 dni.. dla mnie to zbyt malo i musze radzic sobei sama zawsze rano,po południu i przed spaniem i jeszce w nocy jak się budze czasami mam tak ze nie moge usnąć bo mnie tam tak łaskocze ze dopiero jak doprowadze się do orgazmu szybko .. moge isc dalej spac.. czy to jest normalne wy tez tak macie pocieszcie mnie.. bo zaczyna mnie to juz meczyc, np czasami gadamy z kolezankami na temat sexu w miejscu publicznym np w kawiarni na pizzy czy coś w tym stylu to nie lubie jak jest taki temat bo odrazu mnie nachodzi to'' łaskotanie'' i nie wiem co mam zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee wieeeeem
Ja tez uwielbiam seks. Tyle ze nie dochodze. Pomimo tego uwielbiam to robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotusia
Orgazm od tego jest żeby był bardzo przyjemny i żeby chciało się go często przeżywać :) Poza tym to indywidualne, jedna miewa jeden orgazm raz na 5 dni, inna 5 orgazmów na dzień i nie ma tu jakiejś normy. Problem jest tylko gdy idziesz do łóżka z byle kim albo masturbujesz się godzinami zawalając inne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze może być u ciebie ucieczka przed stresami dnia codziennego Jesteś znerwicowana problemami życiowymi i orgazm na chwilę ułatwia ci zapomnienie i ulgę od tych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×