Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość e tam po co sprawdzać
po co dyskutować ? po co trqacić energię na bzdety ? zastanów się co byś zrobiła gdybyś była przed rozwodem co musiałabyś załatwić ? konta, lokaty idź po poradę do prawnika jak wyglądałaby twoja sytuacja a potem mając tę wiedzę możesz spokojnie obserwować rozwój wypadków, nic Cię nei zaskoczy z ręką w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co powiem
tylko, ze ja z nim nie mialam slubu i tak mnie zostawil dran jeden!!!! zemsta bedzie slodka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co powiem
to troche daleko, ale jak Twój okarze się winny to chetnie Ci pomogę w zemście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzelda444
Autorko! Masz powód do przyjrzenia się tej sprawie bliżej! Jedna lampka wina.... coż jeżeli Twój mąż prowadził to wiadomo, że dla niej zamówił wino, dla siebie już nie. Z kolega tan na pewno nie był Miałabym prosbę, forumowiczki wypowiadajcie sie na ten temat, to dla mnie ważne, tutaj jest link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5266308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkqamdw
na razie nic mu nie mów ani nie sugeruj, bo nie masz dowodów i on może się pokapować. Wtedy to już nic mu nie udowodnisz bo nie da sie przyłapać, będzie ostrożny bo się domyśli że węszysz. Dlatego musisz najpierw znaleźć dowody a do tego czasu nic nie daj po sobie poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co jak jset
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,długo mnie nie było,bo tak jak doradziliście ,mialam obserwować.weszłam na jego n.k i ma tam jakaś dziwna znajomą ,która napisała mu na profilu.pozdrawiam życze miłej nocy,,wczoraj zapytałam skąd jązna napisał że ze szkoły średniej,więc zadzwoniłam do jego znajomej i zapytałam czy pamięta taką anke.......... ona na to że taka nie chodziła z nimi do klasy:) DOBRE CO????a WIĘC ZAKŁADAM TERAZ NASZĄKLASE ,OCZYWIŚCIE FIKCYJNĄ I NAPISZE DO TEJ LALI.dziwne ona ma 25 znajomych i w sumie nie widzę tych osób co z moim Markiem chodzili do klasy:( w domu nic nie znalazłam a w tel też czysto,co dalej???????napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
głupio sie zachowujesz, trzeba było pokazac rachunek i pogadac,wyjasnic a nie podchody jak 15 latka robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitsezonu
a co napiszesz do tej lali??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co napisal uwaga prowo to jakis daun kafeteriany,czyta wszystkie tematy i mysli ze jedna osoba jest autorem wszystkich wątków na taki temat,mam cie gdzies idioto,ja tu jestem od niedawna i mam problem!!!!!!!!!!!nie masz nic do powiedzenia to nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopewq
czyli zżarli obiad,ona wydoiła wino ,aby być łatwiejsza i ją grzmotnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazianna
NAPISZ JEJ CZY PAMIĘTA CIĘ JAKO TEGO FACETA CO ZAŁOŻYSZ NK.I CZY MARKA PAMIĘTA ,TYLKO W SUMIE ,JAK ONA GO ZAPYTA O TE OSOBĘ TO TWÓJ MĄŻ POWIE ŻE GO NIE ZNA I BĘDZIE TO DZIWNE DLA NICH ,ZACZNĄ PODEJRZEWAĆ COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonatswciowa
hahahah kolejne naiwne kretynki łykają jak pelikany wszystkie provo tej durnej idiotki co się z arabami w anglii puszczała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA UWAGA PROWO
CO SCHIZOFRENICZKO AGRESYWNA SIE ZROBIŁAŚ MOZE KAFTAN ZAPROPONUJE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi twee
dała mu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA UWAGA PROWO
JAK KTOS ARABSKIE HOOJE W DUPIE TRZYMAŁ TO MUSIAŁ SKOŃCZYĆ Z SILNYMI LEKAMI PSYCHOTROPOWYMI KTÓRE JAK WIDAĆ NIE DZIAŁAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programista
Ludzie chodzą do restauracja z kontrahentami, albo po prostu na obiad... Jakby moja dziewczyna przeglądała mój wyciąg z konta i każde wyjście do knajpy traktowała jak zdradę to by chyba umarła, bo codziennie jem poza domem, czasem w większym towarzystwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a trzymałeś lub trzymałas wspołczuje tobie gowniarzu,gowniaro,podszyc sie nie możesz co?heheehhe .co za dzieci na tym forum aż przykre to jest,ale cóz trzeba to tylko lekceważyc to tylko dzieciaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
programista,ok rozumiem,ale twoja kobieta wie że chodzisz,,i gdybym ja wiedziała nie miałabym problemu,ale on nie chodzi..... dlatego to przeżywam,chociaz w tej chwili to niewiem czy przezywam ,mam poprostu złosć już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuuu
jak ją brał ? bo to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodko-gorzka
Kochana nie przejmuj sie dzieciakami z tego forum zawsze tak piszą czubki,powiem tobie tak z tą n.k nic nie rób,lepiej go pośledż zobacz laptop itp,bo ta laska zapyta go czy zna tego kogoś kto do niej napisał na n.k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodko-gorzka
mam 10 lat i bawię się w pocieszycielkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelciaSAMA
Napisz co dalej.... będę obserwować temacik:) Wiem że jest ci teraz ciężko,ale jestes silna widzę.. i załatwisz tego drania:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joziofruzio1
oj nie chciałbym byc w jego skórze buhahahaah a swoja drogą zapytaj wprost a nie takie podchody!!!!!dziwne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×