Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość enna
Hej autorko Dodaję temat do obserwowanych i trzymam kciuki żeby jednak znalazło się na to jakieś sensowne wyjaśnienie. Nie zakładaj z góry, że Cię zdradza i nie popadaj w paranoję, podejdź do tego na spokojnie (o ile oczywiście da się...). Życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses111
Pokaż mu ten paragon i zapytaj o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam do garażu bo mąż wczoraj sprzątał auto,i w koszu szukałam co tam jest,znalazłam metki z perfumy meskiej chanel,ja tego perfumu męskiego w domu nie widzę,teraz to juz przesada kurwa,musze odnalezc kim jest ta baba!odnajdę ja i ja odwiedze zanim jemu powiem,jak wróci,bo jechał do kolegi ,sprawdze czy w aucie nie ma tego perfumu,a teraz zadzwonie do niego i zapytam o której wróci,będe pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA CIE POKRĘCIŁO
te perfumy tych perfum to prawidłowa odmiana. Masz rację, nie działaj pochopnie ale też zachowuj się tak jak zawsze nie odtrącaj go bądź ponad tym bo zorientuje się że coś nie tak na tej podstawie. A w ogóle brawo że od razu się nie sprzedałaś z tym że coś zwęszyłaś, ja bym nie dała rady i rozbiła mu na głowie wszystko co by się dało rozbić. plus dla ciebie. Zbieraj dowody żebyś była zabezpieczona na przyszłość niech to on będzie stratny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA CIE POKRĘCIŁO
a co jeśli to facet? Wiesz, że takie rzeczy też się zdarzają. Perfumy może trzymać w biurku w pracy żeby ładnie pachnieć dla jakiejś koleżanki na przykład.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzwaALEmądra
i co tam sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
no to niezle przejebane Autorko.. badź dzielna i nie daj się jemu i tej suce To zaraz, jak już bedizesz pewna tego ich romansu, to bedziemy kombinować okrutną zemste ( w tym jestem dobra, wiec jak cos to wal smiało :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
do NIE ZE MNĄ TE NUMERY - ty jesteś jakaś chora, proponuję udanie się do specjalisty, za dużo się chyba naoglądałaś telenowel, na twoim miejscu zamiast detektywa zadzwonił bym po FBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
z tym detektywem to faktycznie chujowy pomysl.. :D nic nie rób, dalej szukaj dowodów, a jak już bedzie ich dostatek to dopiero się cos okrutnego wymyśli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
ja załuje, ze jak mój mi zrobił takie świństwo to nic ciekawego nie wymyśliłam... więc fajnie by było jakby Twój pocierpiał za całą rase męską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoiaaaaa
przecież detektywi głównie zajmują się takimi bzdurami, wysledzą jegho kochanke w dwa dni i bedziesz miała pewność a tak to sama sie będziesz zadręczać a on sie nie przyzna jak go spytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
po co wywalac tyle kase na detektywa jak autorka sama sobie swietnie radzi. niech zostawi sobie te kase na lody, zawsze dobre na zalamanie sercowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile lat ma Twój mąż? Może przechodzi kryzys wieku średniego, ze ci takie cyrki odstawia.... chociaż nie próbuję go niczym usprawiedliwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera moze ma FACETA nie kobiete :D:D nie no zartuje..czytam co piszesz i kurde to przykre ,ale sie nakrecilas strasznie..teraz bedziesz szukac dziury wszedzie.Ja mojego tez tak sledzilam ,wachalam wszystko,nawet ciuchy trzepalam na bialych plytkach zeby wlosa jakiegos znalesc.. i raz go przylapalam jak wychodzil z niunia z clubu..jakmnie zobaczyli puscila jego reke a ja wyrwalam szmacie pol wlosow..po czym rzucilam kamieniem za nimi i udalo sie strafilam w leb BYLEGO.!!!!!!! Odrzucil mi moje klucze,bo mieszkal u mnie ,wiec ja mu wypieprzylam wszystkie ciuchy przez okno i tyle po naszej znajomosci.Szkoda ze 4 lata zmarnowalam przez palanta. Mam nadzieje ze twoje podejrzenia zakoncza sie pomyslnie dla was..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niee wieeem
A ja oczywiscie gdybym miała trochę kasy na boku zainwestowała w detektywa.. To profesjonaliści i mogą zdobyć niezłe dowody przeciw mężowi które w razie czego przydadzą sie w drodze rozwodowej.. Trzymaj się autorko i zniszcz tego skurwiela jeśli Cie zdradza na boku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi chyba wrocily wposmnienia ,bo jakos sie dziwnie czuje po przeczytaniu tego..zygac mi sie chce jednym slowem, na sama mysl co ta kobieta teraz przewchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta menda przyjechała,udaje ze jestem obrazona ze za pozno przyjechal,aja nie jestem obrazona,ja jestem wkurwiona totalnie,wziął moja finlandie .powiedzial ze nie mam pic czy jestem normalna???i co sie stalo.powiedzialam ze za pozno przyjechal i tel mial wylączony on na to ze byl u kumpla,U TEGO DO KTÓREGO DZWONIŁAM!!!!powiedzialam ze ok,ze ma mi oddac wódke ,zabral mi i sam ją pije,przechodząc do kuchni bo kuchnie mamy z salonem,siedzial na kanapie i pisał smsa przy ladowarce,pytalam co robi mowil ze tel,laduje,a widzialam ze pisal!!!glupa klei że tel ładuje,podeszłam a tam 3 kreski,więc pytam cooooooooo ładuje.powiedzial ze jestem pijana i nie mam mu truc bo jest zmęczony,przepraszamza moja pisownie ale sie trzese skurwiel jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciulany
wali cie w rogi,ewidentnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiesz gdzie jest ta restauracja weź jego fotę i zapytaj tam barmana czy kelnerów czy go tam widzieli i z kim, czy pamiętają tego dnia co jest na paragonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lynette,dzieki za rade,a więc byłam w aucie tam nic nie ma wąchałam nawet siedzenia ,kompletnie nic ta menda jest cwana i to wiem,moglam posluchac jego bylej,mowila ze mi wspolczuje ze to cwaniak dobry,ale on wtedy tlumaczyl to ze ona jest zazdrosna i od tak mam teraz gnoja w domu,WIEM ŻE WALI MNIE W ROGI!!!NIE MUSISZ DOLOWAĆ!!!ale ja mu to udowodnie,pojade za miasto do tej restauracji. tel trzyma obok łózka i wyłącza go zawsze w salonie ładował tez obok gdzie siedzial,,najgorzej sie martwie co z naszym domkiem??? co dalej będzie ?? dobrze ze nie mamy dzieci,chociaz chcielismy w tym roku zacząć nad tym pracować konkretniej porobic badania itp.bo juz wczesniej próbowalismy i nie wychodzilo nam;(moze tak mialo byc....bo by dziecko cierpialo,,moze przez te mechaniczne juz robienie dziecka sie oddalil, i poszukal w sexie czegos innego:( dodam ze mam 29 lat on 33.trudno mi powiedziec co sie stalobyl az zamilydlamnie . domek kupilismy wspolnie od razu po studiach tyle tylko ze mi rodzice dolozyli częsc więc niewiem jak to bedzie??nie dam rady go splacic,to chyba sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgfdfghjkhgf
a mi sie wydaje ze pierdzielisz KITY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiszaPrzedBurzą
Trzymaj się i nie daj po sobie poznać że wiesz,będzie ci łatwiej póżniej,sama przez to przeszłam i spanikowałam ,zrobiłam wielki młyn ,potem żałowałam mogłam go tak męczyć ,być miłą itp.plany mu psuć ,nagle z czymś wyskakiwać np że ma dać swój tel. na chwilę,mogłam robić tak ażeby wciąż mu adrenalina się podnosiła.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfanabvestia:)))))))
Chcesz dobrej rady? Powiedz mu ze wiesz o wszystkim! Jestes twarda bo tyle wytrzymalas wiec powiedz mu to prost w oczy i trzymaj dumnie glowe podniesiona. Zobaczysz co sie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×