Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość KRECIkowaaaaaaaaaaa
A JA MYŚLĘ ŻE TRZEBA ROZMAWIAĆ I NIE ROBIĆ CYRKÓW,POWINNAŚ MU BEZPOŚREDNIO MÓWIĆ CO CIĘ BOLI,SKOŃCZ TO PROSZĘ I POGADAJ Z NIM NA SPOKOJNIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie ma stać? wyprze się w żywe oczy i tyle a na przyszłośc będzie się lepiej krył proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfanabvestia:)))))))
ale po co ??? co ci to da ze bedziesz go meczyc?? i tak bedzie dalej bolalo ciebie!! odejdz jak masz odjesc ale dumnie! bo nic zlegonie zrobilas. bniech on czuje sie jak zero. a takim postepowaniem ,raczej bedziesz ponizac sie.. no chyba ze chcesz dalej byc z nim to mozesz go meczyc i nadal sama siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfanabvestia:)))))))
Powiedz mu wszystko co myslisz .Ze dzwonilas do kolegi..i patrz mu prosciutko w oczy....mysle ze jesli go znasz,bedzieszz wiedziala czy klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak szalejesz przez ten paragon czy cos sie dzialo wczesniej, ze zaczynalas miec podejrzenia? kobiety czuja takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze czuja,moj tez sie tlumaczyl , wszystko robil z taka zloscia.Wlasnie po tym wiedzialam ze klamie.Byl zly ze mowie prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klej do butów
Przeczytałam cały temat za jednym zamachem i powiem tak: jeśli prowo, to udane, fajne i ciekawe, czyta się jak opowiadanie:P jeśli fakt, to zbieraj dowody, a gdy będziesz już pewna - karty na stół i niech się tłumaczy:P dobrze, że nie macie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tel, nic nie ma sa 3 imiona kolegów których nie znam ,zapisałam nr,jutro zadzwonie z zastrzezonego,zobacze kto odebrał,nic wczesniej nie podejrzewałam,jedynie to z jego byłą ,ona mi mowila ze jakna początku byl zemna to do niej wypisywal ze tęskni itp,ale miala mi smsy pokazac to powiedziala ze usunela juz i on na to ze ona klamala,ale to bylo dawno temu,mowila mi ze jest cwany itp,myslalam ze z zazdrosci tak gadala, a to zwykla menda pospolita,poczekam jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Nie możesz z nim po prostu pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i własnie zdziwil mnie dzisiaj bo w sumie mnie zaatakował ze robie problemy jak nigdy,juz nie jest nawet milutki łajdaczyna,niewierze ze to mnie spotkało,,,,czuję sie dziwnie,,myslalam ze jestem wyjątkowa a tu gówno wielkie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj jeszcze nie wszystko wiadomo na 100%... a nawet jak on sie okaze kutasem-zlamasem to swiadczy tylko o nim a nie o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda taka jest ze swirujesz,i on to tez widzi. Jesli chcesz dalej to chowac,wiesz ze bedziesz czus sie jeszcze gorzej. I bedzie napewno gorzej to schowac. Jak dlugo bedziesz to ciagla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciulany
mysle ze powinnas sama to rozwiklac,jesli z nim o tym pogadasz to bedzie sie pilnowal bez sensu,ja bym proponowal sprawdzic najpierw tel od tych 3 kolegow-moze zapisal ja jako faceta-stary numer,a potem miec go na oku wymysl cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Żałosne, po co tam jedziesz? Robić z siebie idiotkę? Zachowaj klasę kobieto, a nie zachowujesz się jak jakaś desperatka. Albo z nim pogadaj, albo odejdź bez słowa, jeśli Cię zdradza będzie wiedział dlaczego odeszłaś. A jeśli szkoda ci domu to spakuj go jak będzie w pracy i wystaw graty za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem że by sie wyparł ,a potem to skończył,,lub nie ,niewiem,dlatego jutro zobaczę,dziękuje ze jestescie zemną:)wpadne jutro z pracy napisze,musze zmykaci skasowachistorie w laptopie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanwewlasnejosobie
Robisz dobrze,napisz jutro to pomyślimy co dalej,nie poddawaj się!qurwe załatwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma Nokie to ustaw potwierdzenia otrzymania SMS, raport, wtedy w menu wiadomosci mozesz odnaleźć potwierdzenia do kogo były wysłane sms i pierwsze linijki wiadomości (nawet jeśli skasuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klej do butów
Jutro też napisz, kurczę, ciekawa jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuyjgtredfx
moze alske facet robi ewidentnie w huja a ta sie bawi w szpiega zamiast go kopnac w dupe.ale skoro lubi sie bawic jej sprawa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak tylko pytam
ten sam styl co szerloka holmsa wersja ale nawet jak to prowo to fajnie sie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii2222
śledziłam topik szerloczki, masakra, prawie miesiąc łykałyśmy jak młode pelikany, świetnie się ją czytało, super budowała napięcie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do Caritasu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak byłoby szkoda jak to prowo, kjak prawdziwe to jednak są większe emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama co pisala
Dokladnie...ostatnio pisala jako szerloka holmsa wersja ona.Ten sam styl pisania,identycznie.Daj juz sobie spokoj dziewczyno,bo te twoje prowokacje juz nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×