Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość uiyfthgrrf
ale nie sprawdzilas chistori gg..dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
fajny dialog na tym gg he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz jej, jestes kiepska w łozku koniec z nami szukaj innego frajera bye bye maszkaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trishia80
Współczuję Ci szczerze autorko. Ja z moim kilka lat temu miałam takie przejścia, że nagle zaczął pisać tajemnicze smsy i dzwonić po nocach. Znalazł sobie jakąś lalę, gdy ja ciężko pracowałam i co jego zdaniem było oczywiście moją winą. Pół roku przed ślubem.... Zagroziłam mu,że go zostawię, zakończył tę dziwną znajomość, ale u mnie czujność nadal trwa i regularnie sprawdzam mu komórę. Jedną jest pewno, wiem, że muszę być niezależna finansowo, chociaż w chwili obecnej sama mam ochotę na romans.Ale to już inna historia;). Pisz jak to dalej wygląda u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemałamyszka
Poczekaj do jutra i wal prosto z mostu o wszystkim,myslę że ten karol to jakaś suka,i zdziwiła sie zdjeciem,bo ten twój mężulek,zapewne jej opowiada, ze nic razem nie robićie itp.dodaj jeszcze gdzieś jakies fotki np.na n.k ,napewno was śledzi suka jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrine Denew
powinien się tu pojawić temat zaraz: wrzucił fotki z żoną - a przecież ona taka suka :( oszukał mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrine -masz rację,ja przez te dni tez już mam wyjebane na niego,może się dziwka pojawi tu :) ,przeciez to ja zranił nie mnie ajc jaka biedna,napewno ona czuje sie pokrzywdzona :),ciekawe gdzie ten chwast rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna synia
a może jest gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna synia
a może jest gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moninisia
ja bym tak dlugo nie mogla wytrzymac, zeby mu czegos nie powiedziec.......... co zrobisz jak na 100% okaże sie że kogoś ma? A co jeśli np. tylko z nią rozmawia i nic więcej? Tak czy inaczej drań, że ci tego nie powiedział !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka marka
Ja nie rozumie o co tobie kobieto chodzi. Od 4 dni ,pierdolisz na forum ze ma cie zdradza,ale nic z tym nie zrobilas,tylko bawisz sie jak mala dziewczynka z detektywa . Kazda inna kobieta,daje se leb uwalic ze 99%, juz dawno by skonczyly to, co niby ty tu wypisujesz. Jaki sens w tym,zaden. Rady chyba niechcesz ,bo nie robisz tak jak ci radza wiec o huj ci biega ? IDIOTKE tylko robisz z siebie. A teraz wymysl cos w co bedzie mozna uwierzyc bo juz sie znudzilas tutaj :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrglupie
ambasadorka ,jednak sie wkręcasz bo tu zagladasz wypierdalaj stąd jak ci sie nie podoba,może to ty jestes tą kurwa buhahahaaha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybys była inteligentna to bys czekała tak jak ja,,,ale ty napewno bys sie poryczała i lamentowała gość by cie zamęcił i czułabys sie szczęśliwa,ja chce mieć czarno na białym,i po cżęsći robie wszystko jak mi tutaj radzicie,więc odpierdol sie ode mnie i nie dlugo Marek bedzie wolny ,więc podam ci do niego tel.jak chcesz,wonnnnnn stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka marka
sp[ierdalaj szmato !!!!huj ci do tego ile razy tu wchodze!! to jest forum i kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie.Moim zdaniem autorka to skonczona IDIOTKA i pierdoli jak potuczona!!!!!!!!dygus jestes i tyle. baw sie na forum dalej a maz bedzie sie dalej zabawial.aah zapomnialam ,przeciez ty na to czekasz bo musisz mu udowodnic to :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
jestes wytrwala weszysz i dobrze na pewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka marka
Jestes mieczak!!!!!!!!!!!! AUTORKO . Jesli nie ma tej kochanki to masz zjebany caly zwiazek.wiesz o tym? kkopiesz sobie dolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
zdrowe podejscie do sprawy tez bym nie panikowala plakala tylko szukalabym zeby udowodnic a nie ze facet by mi kita pocisnal i juz cala w skowronkach do loza z nim poszla a feeee dzialaj dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
autorko olej ta ambasadorke pewnie ona z tych trzecich dlatego szczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
Trishia80- chyba nie wierzysz, ze ten koles sie zmieni. uciekaj poki mozesz dziewczyno...jaki slub??? slyszalam juz milion takich historii. skoro sprobowal raz, to zrobi to drugi raz, trzeci, pietnasty. tacy ludzie to maja we krwi... a on na dodatek przed slubem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka marka
zeby trzecich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka marka
Przepraszam że tak brzydko piszę do was dziewczyny,ale nie mam nikogo,nikt mnie nie chce a co dopiero żeby mnie ktoś zdradził,jestem skończona,nie gniewajcie się proszę;) :) :) :) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka marka
jestem zwykłym pasztetem;(przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka marka
jestem zwykłym pasztetem.przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka marka
MIALAS MU DZIS POWIEDZIEC!!!!!! teraz mowisz ze jutro:D i co mu powiesz? ze na formu dali ci rade taka a nie inna i musisz go szpiegowac zeby wiedziec czy cie zdradza ? chodzic po restauracjach ze zdjeciem jego ?? ile ty masz kurwa kobieto lat?? Ty poprostu nie znasz swojego faceta!!!!!!!! nie wiesz jak z nim rozmawiac nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×