Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drahma

Co na ostry ból wątroby?

Polecane posty

Gość drahma

Tak wiem dieta i do lekarza, ale poradżcie co teraz, bo skręcam się z bólu, można to jakoś uśmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdadadadada
WĄTROBA NIE BOLI, ponieważ nie jest unerwiona!!!!!! PRZEJADŁAŚ SIĘ i masz jakieś uciski na błonę surowiczą!!! DIETA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek_z_bólem
Też miewałem takie bóle, od dziecka. Często przez nie mogłem nawet chodzić przez dwie godziny. Odkąd zacząłem się zdrowo odżywiać miewam je bardzo rzadko, a jak już jakiś wystąpi, to biorę tabletkę przeciwbólową i ból szybko ustępuje. jednak kolega wyżej dobrze napisał o ostropeście, że pomaga. Tutaj o tym piszą http://twojawatroba.pl/bol-watroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy pisze o przejedzeniu
a mnie w nocy zlapal taki bol ze myslalam ze umieram - a bylam 12/13 godyin po ostatnim posilku, wiec... nie zawsze chodzi o przejedzenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdadadadada i co z tego, że nie boli? Jak jest coś z nią nie tak to puchnie i woreczek w którym siedzi napierdala jak jasna cholera! Jeśli uważasz, że to tylko przejedzenie to guzik na temat wątroby wiesz!!!!!! )))) Drahma silimarol, nospa, dla uśmierzenia bólu tak natychmiast. Lekka dieta przez miesiąc. Ostropest sobie kup (silimarol jest właśnie z ostropestu) i zainteresuj się oczyszczaniem wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie łapie to kładę sobie cztery pijawki na wątrobę. Mają działanie przeciwzapalne. Od razu czuję ulgę. Przedtem brałam prochy i nic nie pomagało. Ani No-spa, ani przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalama
ale z was głupie tępe strzały przecież napisał u góry że wie ze dieta i ze do lekarza . Debi*e , prosił o pomoc w napisaniu co może pomóc na teraz bo zwija sie z bólu . IDIOCI. Przepraszam za brzydkie wypowiedzenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam to niestety. Nospa i ciepłe okłady + rapaholin. To doraźnie. Możesz też wziąć krople miętowe - one działają rozkurczowo i pobudzają wydzielanie żółci. A później tabletki z fosfolipidami na regenerację wątroby i dietka. Tyle, że tabletki trzeba przyjmować regularnie i przez dłuższy czas, kilka miesięcy co najmniej. I żadne głodówki - przynajmniej dla mnie - jak mam podrażnioną wątrobę, to głodówka jest masakryczna - doprowadza mnie do napadów pulsującego bólu. Lekkie małe posiłki, najlepiej ciepłe (nie gorące i nie zimne), w regularnych odstępach co 3-4 godziny, rezygnacja ze smażeniny i najgorszego połączenia - tłuszczy z węglowodanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głodówka to najlepesze co mozemy zorbiac dla chorej watroby !!!!!!!!!!!!!!!!! ale jesli za ciezko sie na nia zdobyc to prosze bardzo, idzcie w strone grobu, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu cos napisal o glodowce ze to najlepsze rozwiazanie bo jak nie to do grobu. A wiec do grobu glodowka moze wlasnie wprowadzic . Watroba musi byc zmuszana do pracy a przy glodowce moze obrzeknac jeszcze bardziej . Takze nie sluchac o glodowkach to najgorsze rozwiazanie . A temu kto doraca takie rzeczy odsylam na fora medyczne . Dieta i leki jesli ataki sa intensywne osobiscie polecam rowniez picie aloesu ale swierzego z dodatkiem miodu nie dziala przeciw bolowo ale wspomaga oczyszczanie i regeneracje watroby jak i zoladak , leczy rowniez zgage . Dodam od siebie ze by unikac ostrych rzeczy takie napady ostrego bolu czesto spowodowane sa pikantnymi przyprawami . Kawa rownierz podraznia watrobe nie trzeba kawy calkiem odstawiac poprostu zrobic przerwe w jej piciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lekarza marsz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzednim wpisem, w takich przypadkach warto wybrać się do lekarza. Mnie też zdarzają się problemy z wątrobą, szczególnie wtedy gdy np. zjem coś ciężkostrawnego, a jak wiadomo lato sprzyja grillom czy spotkaniom rodzinnym, a tam takich potraw nie brakuje ;). Mnie ukojenie przynosi suplement diety Doppelherz aktiv Na wątrobę Complex. To preparat, który wpływa na naturalną regeneracją komórek wątroby, pomaga usuwać toksyny i cholesterol z organizmu oraz usprawnia pracę pęcherzyka żółciowego i trawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeerka
ja generalnie radziłabym udać się do lekarza i to jak najszybciej. Ewentualnie doraźnie możesz spróbować wziąć Syrimarol 70 ( u mnie się sprawdza w niestrawności ) ale jeśli to nie pomoże to nie ma co zwlekać - z tym nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnawiam temat, a coś na lekkie dolegliwości wątroby? Tylko nie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze do niedawna miałam problemy z wątrobą, ale udało mi się je skutecznie zlikwidować dzięki suplementowi diety herbaya z wyciągiem z ostropestu plamistego. Biorę go regularnie i moja wątroba wreszcie pracuje bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wątroba nie boli. Żeby wiedzieć co was boli trzeba iść na badania, najlepiej usg plus morfologia. Są odpowiednie wskaźniki, które mówią co się dzieje, dopiero na ich podstawie dobiera się leczenie. Codo profilaktyki, to ja bym została przy ziołowych środkach, takich jak herbaya. Mocniejsze leki uzgadniałabym z lekarzem. Chodzi o to, żeby sobie nie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie w aptece ostrpest plamisty w tabletkach, jest najlepszy na stany zapalne wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2013 o 10:56, Gość gość napisał:

głodówka to najlepesze co mozemy zorbiac dla chorej watroby !!!!!!!!!!!!!!!!! ale jesli za ciezko sie na nia zdobyc to prosze bardzo, idzcie w strone grobu, powodzenia.

Głodówka to zabójstwo dla chorej wątroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×