Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooooojoo

Moj list motywacyjny co o tym sądzicie

Polecane posty

Gość oooooooojoo

Mam prośbę przeczytajcie treść mojego listu motywacyjnego i oceńcie to co napisałem jeśli coś byście poprawili treść ortografię to proszę o poprawki z góry dziękuję. Szanowni Państwo, w odpowiedzi na ofertę pracy zamieszczoną na witrynie sklepu w Sobótce przy ul. Wrocławskiej 12 pragnę zgłosić swoją kandydaturę na oferowane stanowisko pracy. Posiadam kilku letnie doświadczenia zawodowe jako sprzedawca w dziale obsługi klienta detalicznego różnych branż. Jestem w pełni dyspozycyjny i gotowy do aktywnej współpracy, oraz skutecznej realizacji wyznaczonych celów. Chciałbym także nadmienić iż w chwili obecnej jestem słuchaczem Zaocznej Policealnej Szkoły w Zielonej Górze na kierunku informatyka w związku z tym uważam iż możliwość mojego zatrudnienia w firmie zajmującej się branżą IT była by dla pana firmy jak i dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem przynoszącym odpowiednie korzyści po obu stronach. Liczę na możliwość spotkania, w czasie którego będę mógł zaprezentować swoją kandydaturę osobiście ponieważ bardzo zależy mi na podjęciu oferowanej pracy Z poważaniem, Adam Aamiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak..
piszemy "kilkuletnie" :-) poza tym widziałem gorsze listy . List jest konkretny z konkretną propozycją. Nie jest to jakieś cudo ale może byc. Nie podoba mi się też słowo "nadmienic" ale to moja subiektywna tylko ocena. Ja piszę ( chyba??? ) lepsze listy a i tak nie zawsze mi to coś daje bo o robotę ciężko . Zresztą uważam że najważniejsze jednak jest CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak...
teraz mała korekta tekstu Chciałbym także nadmienić ( przecinek ) iż w chwili obecnej jestem słuchaczem Zaocznej Policealnej Szkoły w Zielonej Górze na kierunku informatyka ( i ) w związku z tym uważam ( przecinek ) iż możliwość mojego zatrudnienia w firmie zajmującej się branżą IT była by ( byłaby) dla pana firmy jak i dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem przynoszącym odpowiednie ( odpowiednio ) korzyści po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooojoo
Dzięki dzięki za opinie Cv też mam tylko go tu nie pokazuję po za tym w ofercie pracy było podane " Proszę wysłać swoje referencje i mail tylko " i ja z własnej inicjatywy postanowiłem napisać też list motywacyjny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak...
życzę powodzenia a listami bym się tak jednak nie przejmował ...CV i doświadczenie to podstawa jak tego nie masz to żaden list nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooojoo
Czy znajdzie się ktoś kto ma jeszcze jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudzina
kurka żeby szorować podłogi pisze się teraz listy ? ale jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaRaszynska
Czy to chodzi o Wrocławską w Warszawie ? Jeśli tak napisz do mnie jeśli praca nie wypali. Będę szukać miłego Pana do sprzedaży. Sklep z odzieżą dla Pań. Praca od pon do pt od 10 do 19 i sobota do 14 lub 16 bedland@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuela
Mi się podoba:) Bardzo ładny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666e5yrtyt
zamiast IZ napisz ZE bo to brzmi strasznie pretensjonalnie, poza tym, gdzie masz akapity??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×