Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ljhgyufytr65

juz nigdy niezajde w ciaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ljhgyufytr65

za 2 tyg termin...kocham tego szkarbka ale to jak czuje sie w ciazy, te bole, strach przezd porodem i kupa problemow....NIE!NIE!NIE!pozatym niechce miec rozstepow mam dwa male i starczy!!pozatym chce cos w zyciu osiagnac jedno dziecko jest ENOUGH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem....... .
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehe
pociecze cie... najgorsze dopiero przed Toba:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgyufytr65
zawsze chcialam miec tylko jedno dziecko pozatym niechce kiedys mu wydzielaxc, zreszta mam taka sytuacje ze jedno dziecko starczy zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgyufytr65
a to , to ja wiem ze przedemna...porod...depresja poporodowa, nocki, karmienie ble ble ble ale sie ciesze i niemoge sie doczekac jak przytule tego szkarbka:D jednakze moja decyzja zostanie nieodwolana CHCE TYLKO JEDNO DZIECKO A WY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgyufytr65
wlasnie niechce mi cc zrobic:( a na prywatna klinike mnie niestac:( npoo fakt ja sie porodu i rozstepow i smierci i wypadajacyh zebow boje najbardziej na swiecie...aha i jeszcze smierc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniulkai
Też sie zgadzam ze teraz najgorsze jerzeli masz poród sn to współczuje ( ja taki miałam ) a pozniej sie zacznie niewyspanie depresja nieprzespane noce dlatego mam jedno dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
Moje doświadczenia: ciąża... :O Brrrr :O Okropny stan. Poród: super, wspominam z uśmiechem na ustach :) Młody ma 4 miesiące i budzi się na butlę tylko raz w nocy, więc nie ma reguły, że "noce nieprzespane" i żadnej przyszłej matce nie powiem: "najgorsze przed tobą, teraz to pikuś."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
a tam biadolicie nieprzespane noc sa tylko przez jakies pierwsze 2 miesiace potem maluszek sobie reguluje ,rozpoznaje noc ,dzien, ma swoje pory jedzenia, ja przynajmniej tak mialam teraz dziecko ma ponad 8 miesiecy idzie spac o 21 wstaje o 7 je o stalych porach wiec o co te halo, ja chce jeszcze dwojke dziec tylko ze ja mialam ccco innego jak kogos nie stac na 2 dziecko i swiadomie z tego wzgledu nie chce to pogratulowac rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgyufytr65
mnie ciaza wykancza...anemia...bole porodowe mam juz od 36tc i sie mecze, ciagly stres...ale kocham nad zycie bobaska:D ...wiem ze to glupio zabrzmi, ale porod mnie zawsze obrzydza...zle reaguje na krew...szpitale...brrr boje sie cholernie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
a i ciaze mialam bardzo ciezka rozchodzily mi sie kosci spojenia lonowego,kto to mial ten wie jaki to bol, cala lezalam w szpitalu na podtrzymaniu ale teraz mam takie cudowne dziecko ze moglabym to wszystko przezyc jeszcze setki razy jakby trzeba bylo bo naprawde warto dziecko jest zapatrzone w mame, ono jedno kocha szczerze jest od nas zalezne, a usmiech dziecka poprostu wynagradza wszystkie ciezkie chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
autotrkoo przyjdzie co do czego to za przeproszeniem w nosie bedziesz miala krew, to czy bada cie jeden lekarz czy 5 ,kto przechodzi poprostu wtedy ma sie gdzies takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje dziecko od początku
pięknie sypiało w nocy więc łamało wszelką regułę i naprawdę to ja musiałam budzić ją na jedzenie a nie ona mnie bo inaczej mogłaby jako noworodek spać całą noc a kiedy dziewcze skończyło 19 miesięcy zaczął sie hardcore :/....teraz nie chcę iść spać wieczorem a jak juz się uda i zaśnie to śpi do 7 mej (wczesniej spała do 8.00) noi co gorsza, już niebardzo chce sypiać popołudniami. Autorko , uważam że są kobiety które są wręcz stworzone do życia z dziećmi a są take które ta "robota" wypala i męczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkiiiiiiiiiiiii
etam ja mam jedno i więcej nie chce(z wygody) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
możliwe to?? - mam takie same odczucia, a bóle spojenia też miałam :O Grrr... Autorko, co do ilości krwi, to powiem, że przy moim porodzie tej krwi było bardzo mało, zresztą tego nie widziałam. A dziecko nie było umorusane i brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
a i jeszcz jedno 2 tygodnie po porodzie nie bedziesz sobie w stanie przypomniec bolu z porodu ,ja choc po cc cierpialam okolo 2 tyg bardzo to jak tylko bylo juz dobrze nie bylam w stanie przypomniec sobie jak bardzo mnie bolalo,wszystko jest do przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADFSDFAAF
I OSZZCEDZILAS SOBIE KLOPOTOW W ZYCIU,dziecko to nie bajka jak dorosnie tez sa klopoty, male dzeicko maly klopot ,duze dziecko duzy klopot!!! MASZ SZCZESCIE NIC CIE WZYCIU NIE OMINELO;TYLKO BRAK KLOPOTOW ;DZIECKO TO NIE MIOD!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam prawde ja prawde znam
kochana, sam porod w porownaniu z tym co jest pozniej to nic :D:D:D mojej malej wlasnie wychodza zeby i powiem ci, ze nic nie pomaga :( hardcore na maxa :D a ja tak sie balam kolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
miszkowata - a no jedyny bol jaki potrawie odtworzyc zz pamieci to wlasnie te spojenie matko siadac ciezko przy wstawaniu wraznie jakby sie mmialo zaraz rozjechac na 2 czesci zanim przstalo bolec to 5 min chodzenia jak pingwin masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
ja znam prawde a nurofen w syropie dla dzieci nie pomaga? ja sie tak caly czas ratowalam dziecko ma juz 8 zabkow pierwsze 2 miala przed ukonczeniem 4 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdff
ciąża to maly pikuś, zobaczysz dopiero co będzie póżniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie zachodz, przeciez
to od ciebie zalezy. Dla mnie dzieci sa super, nie zniszczyly mi zycia:), wrecz przecienie, wzbogaciły pod kazdym wzgledem. Zycze , mimo twoich oporów, powodzenia z tym , które bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Boczek
ljhgyufytr65 za 2 tyg termin...kocham tego szkarbka ale to jak czuje sie w ciazy, te bole, strach przezd porodem i kupa problemow kupa to ty dopiero zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydtytydydy
To sie ciesz z tego stanu, 65, bo bedzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam prawde ja prawde znam
mozliwe to?? ja znam prawde a nurofen w syropie dla dzieci nie pomaga? ja sie tak caly czas ratowalam dziecko ma juz 8 zabkow pierwsze 2 miala przed ukonczeniem 4 miesiaca nie pomagaja czopki, zaden nurofen, virbucol- nic doslownie :( na razie sa 3 zeby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
jak mnie irytuja takie teksty typu zobaczysz ci bedzie pozniej, pozniej to ty sie nie wyspisz, oj skonczyla sie juz wasza wolnosc a niektorzy twierdza ze w tym momencie wasze zycie prywatne nie istnieje a g o w n o prawda,wlasnie teraz te zycie sie zacznie,wlasnie teraz poczujesz ze wszystko co robisz ma wiekszy sens, wlasnie teraz bedzie ci dane doswiadczac cudu jakim jest malenstwo ktore sie rozwija na twoich oczach,zmienia sie robi postepy, ktore ci kocha i w tobie szuka spokoju, ukojenia. Uwielbiam byc mama i kiedys myslalam ze nie da sie tak caly czas porzadkowac wszystko pod dziecko,ze ja chyba bym nie dala rady a tu prosze ja nie moge zyc bez mojego dziecka,jak moja mama chce ja wziasc na spacer i nie ma ich godzine ja nie wiem co mam robic przez ta godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
mi pediatra przepisal wit b12 taka w ampulkach co daje sie do zastrzykow, kazala moczyc w tym smoczka 3 razy dziennie ponoc troche znieczula i koi a przede wszystkim odkaża co jest wazne gdzy dziecko wszystkko laduje do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
możliwe to?? - jakbyś mi to z ust wyjęła, co napisałaś :) Też ciągle słyszałam to wpieniające "ZOBACZYSZ"! Najpierw na temat porodu, co mnie czeka, jak będę wrzeszczeć i przeklinać męża, jak "siebie nie poznam" itp. itd. :O Później na temat "teraz to aniołek, a ZOBACZYSZ jak podrośnie" , no i nieśmiertelne teksty o nieprzespanych nocach. Jak sobie myślę, że kiedyś nie chciałam mieć dzieci, to teraz śmiech mnie ogarnia ;) Heh, i nareszcie rozumiem, dlaczego matki pieją z zachwytu nad pierwszym ząbkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×