Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sedomillka

jakie łóżka , tapczany mają wasze 3,4 letnie dzieci?

Polecane posty

Gość sedomillka

zastanawiam sie co kupic i nie wiem. czy rozladany tapczan, czy fotel rozkladany czy łozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama;)
seria kritter z Ikei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama;)
Osobiscie polecam normalne (nawet jesli male) lozko, z DOBRYM materacem. Te rozkladane tapczany i fotele to parodia lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam łóżko 140x70, ale chyba za chwilę będziemy się z niego przenosić na pełnowymiarowe, bo już mam dość dziwnych wymiarów pościeli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedomillka
a moze od razu kupic wieksze 180 na 80 ??? zastanawiam sie nad takim łozkiem z barierką zeby nie spadła w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozycz29
Zakupiłam wygodną sofę na meblowyoutlet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma rozowe, metalowe z serduszkami akurat dla Malej ksiezniczki :) 90/200 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój trzylatek ma normalny tapczan 90x200. Od razu kupiliśmy takie unikając kupowania kilku łóżek. Z barierką z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma wprawdzie dwa latka ale od miesiąca śpi bardzo wygodnie w łóżku z Ikei "kura" , jedynie domontowaliśmy ściankę ze szczebelkami (spód od łóżeczka niemowlęcego) tak by nie wypadła i jesteśmy bardzo zadowloleni zwłaszcza że za kilka lat odwrócimy łóżko i zamieni sie ono w piętrowe z drabinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulka
Nie wiesz z jakiego powodu?Bo jeśli nie masz miejsca to rozkładany tapczan. Jeśli natomiast je masz to zdecydowanie łóżko. Jednak prawdziwy materac jest najwygodniejszy. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca to polecam http://mebledladziecka.com.pl/9-lozka-dla-dzieci . Mam stąd szafę i łóżko - oba meble w doskonałej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane 160x 80, tylko materac musze dokupic lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lozko z Ikea, sredni rozmiar. Za 2 Lara synek dostanie nowe meble a jego dostanie siostra wiec u mnie mniehszy rozmiar lozka sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała swojej 2 latce zmienić, bo łóżeczko już na wyczerpaniu. Czy myślicie, ze sprawdzi się zwykła wersalka? Na początku ją kłaść w poprzek, a potem już normalnie wzdłuż ? Nie chce kupować łóżka na chwilę, a tak będzie miała dużo miejsca i na długo. Są ładne kolorowe wersalki. Myśleliśmy jeszcze nad sofą lub fotelem, ale sami musimy przejściowo spać na amerykance i czujemy, że jest nie wygodnie wszystkie te jej części czuć. :( Co o tym myślicie ? Czy może kupić zwykły tapczan drewniany lub taki w starym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
ja zmieniłam łóżeczko na łóżko gdy córka skończyła 2 lata. Od razu kupiłam pełnowymiarowe 180x80 + materac firmy Piętrus z dodatkową barierką ochronną. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tym bardziej że córka od razu chętnie w nim spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my przymierzamy się do zakupu wersalki z http://mebles.pl/pl/7-wersalki . Niestety na porządne łóżko z materacem miejsca nie mamy, ale wydaje nam się, że taka wersalka lepsza od sofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz postawić łóżko przy ścianie .pokoj-dla-dziecka.pl/lozka-jednoosobowe/9-lozko-kasia-bez-szuflady.html i masz naturalne barierki wprowadzone po wszystkich stronach. Pełnowymiarowe 180x80 cm łóżko według mnie najlepsze, bo nie martwisz się o dojrzewanie dziecka. Pamiętaj, że jak będziesz wybierał to tam materac masz opcjonalny dodany, ale nie musisz się na niego decydować, tylko na lepszy, jak coś. Tak uprzedzam na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×