Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosiaczek_różowy

Problem z hydrauliką?

Polecane posty

Gość prosiaczek_różowy

...i to duży :( Wprowadziłam się do nowego mieszkania, IV, najwyższe piętro, jest cudnie, poza jednym kłopocikiem. W wannie nie odpływa mi woda. Tzn. po nalaniu ścieka normalnie, ale w pewnym momencie zatrzymuje się i cały czas stoi na poziomie sitka (tak, że ją widać gołym okiem). Jest klarownie czysta, w odpływie nie ma również żadnych zanieczyszczeń, Kret nie pomaga :((( Przez to nie działa korek i woda nie utrzymuje się w wannie tak jak powinna. Liczę się z koniecznością wezwania hydraulika, ale chciałbym się poradzić Was, zanim zapewne usłyszę od niego, że cała instalacja jest do wymiany :P Czy miała któraś z Was taki przypadek? Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejasno piszesz
"Przez to nie działa korek i woda nie utrzymuje się w wannie tak jak powinna. " Na czym miałaby polegać działalnośc korka? Jak powinna utrzymywać się woda w wannie??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz źle położoną instalację i w którymś miejscu rura odpływowa jest na poziomie dna wanny, dlatego woda nie spływa do końca. Zapewne wannę masz postawioną daleko od "pionu" (główna rura kanalizacyjna) i nie ma odpowiedniego spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak pisze poprednik
unies wanne do góry np na cegłach podlozonych pod nózki, poprostu rura odplywowa jest na górnym poziomie odplywu wanny, albo przerobic spadki i poiomy albo uniec wanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosiaczek_różowy
"Na czym miałaby polegać działalnośc korka? Jak powinna utrzymywać się woda w wannie???" W odpływie powietrze, woda z wanny dociska i jest git. W odpływie jest woda, w wannie woda i korek pływa. Nie jestem inżynierem, to tak na chłopski rozum :P Dzięki za odpowiedzi, coś czuję, że się remont łazienki szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×