Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Co tu się do wuja dzieje? Może czas by zakończyć tę zabawę? Mam propozycję.

Polecane posty

ACHTUNG, rozpisałam się, więc nie skowyczeć, że ściana. 🖐️ Widzę, że znowu na forume dzieją się dziwne rzeczy, więc pomyślałam sobie, że skoro i tak jestem związana z forumem do momentu, w którym starzy mnie dokądś nie wyślą - a to niestety jeszcze TROCHĘ potrwa i do tego czasu zrobię się naprawdę antyspołeczna i dostanę świra :P - można by się tutaj trochę z tym burdelem rozprawić. Niby Internet, niby człowiek jest anonimowy, a jednak smutno mu na myśl, że takie gówno się wylewa z tego szamba. Grzecznie już oświadczałam, że moja morda na forume nigdy nie trafi, chyba że autentycznie coś mi do łba strzeli, ale na to się nie zanosi :P, więc mam coś innego. Co powiecie na mój głos? Jak już wspominałam, głos mam jak na mój wiek strasznie dziecinny, ale co najważniejsze - dziewczęcy. Nie, nie jestem eunuchem, i takiego można poznać po głosie.:classic_cool: To myślę mogłoby zamknąć gęby tym, którzy tak wściekle charczą, żem podstarzałym pedofilem (jasne, że jestem pedofilem! a wniosek taki wypłynął, kiedy się tutaj rzucałam z pazurami na różnych prawdziwych pedofilów - dzieci nie cierpię, ale jeśli ktoś miałby je skrzywdzić...to coś złego we mnie wstępuje). Oczywiście trochę się dygam na myśl, że ktoś mógłby rozpoznać mój głos, ale wątpię, jest mnóstwo takich nastolatek z takimi barwami głosu, więc można by zaryzykować... Najwyżej podkulę ogon i pojawię się za pół roku z nickiem "Oshowom". :classic_cool: Jeśli ktoś ma ochotę, niech mi napisze co mam ewentualnie powiedzieć do mikrofonu - teksty z użyciem uwielbianych słów na forume (ruchać, kurwa, chuj, pierdolę, cipa, suka, skurwiel, jebać, itd.) albo o podwójnym znaczeniu - out. Oczywiście bardzo też dziękuję różnym życzliwym pomarańczkom, tak na zaś, z góry i (cofnąć się) do tyłu. 🖐️ Postaram się owo coś wrzucić 10 minut po wybraniu. Wiem, że zbyt poważnie to traktuję, wiem, pojebało mnie. 💤 Raz się żyje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie krótkie? Myślałam o całym elaboracie na cześć kafe. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej Deka
ja jeszcze mam Twoje zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spadaj szmato bo ciebie też nikt tu nie lubi !!!!!!!!!!!!!!!!" To też krótkie, ale chociaż wymaga ekspresji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauuł
Spadaj zryty pedofilu z tego forum to będzie wreszcie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Deka ja jeszcze mam Twoje zdjęcie Trochę się bałam, że ktoś może mieć, ale z uśmiechem stwierdzam, że nie mam się czego obawiać. Taka brązowa czy blondynka w paskudnych okularkach? Oba nie są moje. Jedno to moja psiapsióła, drugie ktoś wytrzasnął z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiór, nie podkładam głosu do dziwnych filmów. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michauuł Z jakiegoś powodu moda na to powiedzonko już przeminęła, ale wiesz... Sram ci do ryja. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wuja?
nie uzywaj moich powiedzonek ty świnio albo knurze (nie wiem dokładnie) bo cie przeklne: dostaniesz raka z przerzutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do wuja" to moja mamusia mówiła, gdy Ciebie prawdopodobnie nie było jeszcze w planach. Kot właśnie wspiął mi się na głowę i przeleciał pazurem przed okiem, więc trochę jestem zuuua. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauuł
a ja mogę nasrać Ci na ryj jak chcesz bęedziesz miała maseczkę jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Wiewiórze, za ogrom tej troski i empatii - możesz ją już zabrać ze sobą, naprawdę, więcej nie udźwignę. :) Dobra, nieważne - moja dobra wola zawsze spotka się z wolą Polaka, który uważa, że dobry żart musi koniecznie zawierać w sobie woniejącą kapkę gówna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za tym żebyś zaśpiewała wymowne "łubu dubu" i nie przejmuj się ewentualnym brakiem głosu. Jarząbek Wacław też kiepsko śpiewał, a mimo to jego głos utkwił w pamięci narodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark ;) Dekuś, wierz mi, jako kafeterianin z krwi i kości, ja po prostu nie potrafię zostawić Cię samej z tymi wszystkimi problemami, które zdają się Ciebie przygniatać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wirtulana Projekcjo Mojej Wrażliwej, Wysoce Empatycznej Osobowści", a nie "projekcie". W skrócie WPMWWEO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demaskator_69
ty tempy, potstażały pedofilu nagraj się i wżuć nagranie do netu - niech każdy posłucha pedalskiego głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My Easy Steps
Zawsze była nieźle jyebnięta ale teraz Dece chyba mocno odperdoliło. Nie macie takiego wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×