Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morning_coffee

hostessa - promocje

Polecane posty

Gość morning_coffee

Mam pytanie do tych z Was, które pracowały jako hostessy na promocjach: czy pracodawcy są raczej elastyczni jeśli chodzi o dni i godziny pracy? Bo znalazłam wakacyjne ogłoszenie, które bardzo by mi pasowało, tylko mam pewne tez inne plany na wakacje i nie ma mnie np. przez tydzien w lipcu. Czy da się dogadać z pracodawcą czy oni oczekują 100% dyspozycyjności? Bo nie wiem czy w ogóle wysyłać CV i zawracać im głowę. Z góry dzięki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 Adam Słodowy
Jak będziesz chętnie klękać do miecza kierownikowi, to zawsze się dogadasz co do godzin pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1122222222222222222222222
ja raz dostałam pracę na wakacje, wprawdzie nie jako hostessa tylko kelnerka i nawet jednego wolnego weekendu mi nie chcieli dać! jak zapytałam czy będę mogła wziąć 2 dni wolnego (miałam wesele przyjaciółki) to usłyszałam, że nie ma opcji, nie po to mnie zatrudniali, żeby teraz nie mieć pracownika... miałam pracować po 8-10 godzin, 6 dni w tygodniu, każdy weekend. kasa była wyjątkowo marna, z napiwków się nie dało dorobić, bo wszystko szło do wspólnej kasy. ale może z Twoim pracodawcą będzie się dało dogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
dzięki za odp. ;) ale może jednak wypowiedzą się jakieś hostessy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×