Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej witam wszystkie mamusie! Mam taki problem... mianowice na początku marca urodziłam dziecko, śliczną dziewczynke, 7go kwietnia dostałam @ i była mega obfita, następnie znów jakies 28 dni później była natępna @ ale wtedy zaczęły sie straszne bóle brzucha po karmieniu, nawet wcześniej i okzło się że przyczyną tego jest zbyt wysoka prolaktyna. lekarz mi nie wierzył jakim cudem mam już @ skoro karmie tylko i wyłącznie piersią. coś ok 18go maja czyli jakieś 17 dni po poprzedniej dostałam znów krwawienia ale mega wielkiego, ból brzucha wtedy ustał no i od tego momentu @ nie ma wogóle!! no i nie wiem czy to po prostu hormony sie unormowały i przez to nie mam czy może nie daj boziu jestem znów w ciąży. ostatni raz współżyłam 9 dnia po @ i oczywiście stosunek przerywany. miała któras z was tak jak ja? błagam cos doraźcie bo wychodze z siebie juz. wiem ze najlepiej iść do gina albo kupić test ale nie mam z kim dziecka zostawić i wogóle jestem sama bo mój chłop wyjechał. błagam o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkal....
Ale przeciez nikt Ci bez testu na odległosc nie powie czy to ciąża czy nie... :) Mi to bardziej wygląda na jakies powazne zawirowania hormonalne, 9 dnia cyklu i bez finału w środku szanse na ciąże nieduże...A nie możesz z dzieckiem wyskoczyc do apteki? A przede wszystkim polecałabym wizyte i ginekologa, bo takie silne i bolesne krwawienia to nic dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaa82
Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna, jako dorosła kobieta powinnaś to wiedzieć. Nie rób z siebie męczęnnicy, do lekarza możesz iść z dzieckiem, wiele kobiet jest zdanych tylko na siebie i sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test ciążowy to jakoś zbyt dużo stresu dla mnie na raz. wizyta u ginia też. najpierw chce tylko wiedziec czego sie spodziewac a pytam na forum bo byc moze miał ktos podobna sytuacje jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tu znów to samo
Porównywanie naprawdę nic nie da. Każdy orgaznim jest inny i to samo u jednej osoby może oznaczać coś zupełnie innego niż u drugiej. Stresujesz się już i tak teraz więc zbierz się do kupy i zrób test. Jeśli jest ciąża to nie zniknie. A jeśli jej nie ma to się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×