Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mieszaniec55

dostałam zaproszenie do coffe heaven-pierwsza randka

Polecane posty

dziewczyny co o tym myślicie? jak zareagowałybyście? mieliśmy iść na spacer, ale pogoda nie bardzo dopisuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbit junk
fajnie :) ale po kawie trochę wali z buzi, jednak to pierwsza randka, więc pewnie się nie będziecie całować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie planuje. nie jestem pewna czy chce się z nim spotkać, ale wygląda na sympatycznego, więc może warto spróbować :) aleeee coffe heaven? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghv
dobre capuccino tam robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w łaśnie nie mamy po 15 lat. ja mam 23 a on 28 :/ i dlatego się nad tym zastanawia, bo dla mnie to trochę dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhihihli
nie wyobrazam sobie randki bez piwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghv
piwo sie pije na imprezie a nie na randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo dziwne :o Gość jakiś chyba nieobyty. Może to pravik ;) Przecież w coffee heaven wchodzi się na szybką kawkę przed zajęciami/pracą, ewentualnie na pozakupowe pogaduchy z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennnu
fajne miejsce ,nie tam jakaś zadymiona pub-ownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wish turhw
widać koleś nie ma zupełnie gustu, klasy, a może i kasy i bedzie kazał Ci płacić za siebie...potem okaze sie brzydki (jesli poznałaś go w necie) Lepiej nie idź. Strata czasu i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbit junk
na Wasz wiek jednak dziwne, myślałam, że macie po jakieś 20 lat :o jeśli Ci nie pasuje to zaproponuj mu coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżina bangla
tam sie nie chodzi na randki , ja sie tam umówiłam z kumplem , miał mi pokazać na laptopie swój raport z pracy , kawa , trochę gadki i czesć typowa kawka w dzień powszedni a nie romantyczna randka, co on ? ze wsi przyjechał ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzesia
poszłas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facio
Może się koleś bał, że na przykład obiad w restauracji to trochę zbyt poważnie jak na pierwszą randkę? Bo to raczej już dla par, ja też na pierwszą randkę zawsze zapraszam do kawiarni na kawę i ciastko. Ale żeby od razu wyskakiwać z brakiem klasy i gustu? Co ma gust do tego? Gustu by nie miał jakby zapraszał na randkę babę jagę. Niektórzy się chcą dowartościować pisząc o braku klasy, gustu o niskim poziomie intelektualnym ale się sami ośmieszają takimi bajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijiojoi
a ja bardzo lubie coffee heaven, czesto tam ejstem i widze, ze ludzie tam przychodza, aby sobie posiedziec, a nie tylko na szybka kawe, od tego jest bardziej starbucks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
oj tam oj tam ja bym przyjela zaproszenie na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez prawie kielecki
Taki jeden facio, ale chyba jest różnica między normalną kawiarnią do której ty zapraszasz dziewczyny a Coffe Heaven, prawda? Ja nie piszę o braku klasy czy gustu bo to jakieś zupełne głupoty, może faktycznie się facet boi, że jak będzie jakaś poważna propozycja to dziewczyna odmówi, śa i tacy przecież. Ja jednak nie czułabym się jak na randce w kawowym odpowiedniku McDonalda z kawą w paierowym kubku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez prawie kielecki
Ja też bardzo lubię tam chodzić, mają o wiele lepszą kawę niż w Starbucksie, ale to raczej średnio dobre miejsce na randkę, jakieś nieormantyczny facet się autorce trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest bardzo wiele podobnych
hihihi widocznie nie przewidywał długiej randki :) Bo tam się wpada i wypada, bo już nad głową następni chętni stoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
majonez prawie kielecki Taki jeden facio, ale chyba jest różnica między normalną kawiarnią do której ty zapraszasz dziewczyny a Coffe Heaven, prawda? Ja nie piszę o braku klasy czy gustu bo to jakieś zupełne głupoty, może faktycznie się facet boi, że jak będzie jakaś poważna propozycja to dziewczyna odmówi, śa i tacy przecież. Ja jednak nie czułabym się jak na randce w kawowym odpowiedniku McDonalda z kawą w paierowym kubku kawa w papierowym/plastikowym kubku jest na wynos jak chcesz tam posiedziec to dostajesz w normalnym/filizance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez prawie kielecki
Tak, wiem, że jest też w normalnych filiżankach, chciałam tylko podkreslić jak bardzo to miejsce nie nadaje się wg. mnie na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostalam w papierowym i
chcialam tam posiedziec wiec teoria z palca wyssana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez prawie kielecki
Ja dostałam w normalnej filiżance, ale mojej znajomej też kiedyś powwiedzieli, że mają tylko papierowe kubku nawet jak nie na wynos. A w jakim jesteś mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a ten odmieniec
uzyl slowa randka czy po prostu zaproponowal zeby sie spotkac? bo jesli spotkac to nie ma co histeryzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
pierwsze slysze, ja nigdy nie dostalam w papierowym, chyba ze mowilam, ze na wynos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostalam w papierowym i
widocznie nie jestes ze stolycy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
wyobraz sobie, ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×