Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slonce_23

Zwlekanie z seksem...

Polecane posty

Jestem ze swoim facetem 3 lata (mamy oboje prawie po 23 lata), może wyda Wam się to dziwne, ale nie uprawiamy jeszcze seksu. On powiedział, że poczeka na mnie ile będzie trzeba. Ja początkowo nie czułam się gotowa, kiedyś nawet myślałam, że poczekam z tym do ślubu (ale ostatnio patrząc po problemach finansowych i braku stabilnej pracy u mnie, wcale prędko nie mam zamiaru brać ślubu). Czuję, że teraz odkładam kwestie rozpoczęcia współżycia, bo tak się już przyzwyczaiłam... Fakt dochodzi do jakiś pieszczot, mam na nie ochotę, ale seksu w pełnym tego słowa znaczeniu nie ma, bo nie wiem sama... się boję? Bo za długo zwlekam? Przyzwyczaiłam się do tego jak jest... gdzie jestem egoistką, bo wiem jak bardzo mój facet mnie pragnie. Chciałabym wiedzieć czy ktoś miał podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttt
ja w to nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też długo zwlekałam. Poczekał :) Nie ma się czego bać! :) Ja czekałam do momentu, aż będę pewna, że on to ten jedyny. Oboje nie mieliśmy innych partnerów nigdy, tylko siebie :D Nie bój się tego :) Jeśli pragniesz kochać się z nim, powiedz mu po prostu, żeby był powolny i delikatny, na pewno nie będzie problemu. Ja się bardzo stresowałam, ale nie było to warte nerwów :) Będzie dobrze, mimo bólu i trudności w przełamaniu się, seks to świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wisenka_ Nie boję się bólu, czuję po prostu, że odwlekałam to bez konkretnego powodu, a teraz nie umiem się na to zdecydować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna tak zwlekaac? Jak się zdecydujesz to zobaczysz ile traciłaś.. A bedziesz chciała jeszcze i jeszcze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×