Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jezyk403

Zostań naszym doradcą ds. ubezpieczeń

Polecane posty

Poszukujemy ludzi którzy będą naszymi doradcami do ubezpieczenia grupowego. Za każdego klienta dostaniesz od 10 do 100zł. Jesteśmy rzetelną firmą i zapłacimy każdemu. Więcej pod jezyk403(małpa)vp.pl. lub 508107079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj nazwę firmy
bym mógł się zorientowac jaka jest wasza pozycja na rynku , czy jesteście renomowaną firmą czy małym gównianym biurem ... po mailu widac że nie stac was nawet na własną domenę :-O a te 10 zł ... to już śmiech na sali ... stawka od 50 zł i możemy rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!
Cóż za mega oferta. Słuchaj ?, ty już organizuj komitet kolejkowy bo nie obrobisz tych chętnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj nazwę firmy
jestem tępym Bucem , skończyłem wieczorową Szkołę Podstawową nie mam pojęcia o ubezpieczeniach i za składkę miesięczną 30 zł chce 50 zł , czyli matematykę miałem =2 kompletnie nie wiem , że TU zlecają szukanie klientów osobą współpracującym , a te pracują na własnych pocztach , nie firmowych , i nie wiem , że idiotyzmem ekonomicznym byłoby , aby np. student poszukujący klientów miał zakładać płatną pocztę , jak może za darmo mieć fuul bezpłatnych ide się napić taniego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj nazwę firmy
fajny podszyw powyżej :D " kompletnie nie wiem , że TU zlecają szukanie klientów osobą współpracującym , a te pracują na własnych pocztach , nie firmowych , i nie wiem , że idiotyzmem ekonomicznym byłoby , aby np. student poszukujący klientów miał zakładać płatną pocztę , jak może za darmo mieć fuul bezpłatnych " a skąd mam to wiedziec skoro autor topika tego nie wyjaśnił ? :D gdzie tu mowa o studencie ? tu jest zaproszenie do współpracy z firmą więc mam prawo myślec że to jakiś przedstawiciel firmy ... śmieszne jest nie posiadac profesjonalnego maila ale dla ciebie to standard :D " nie mam pojęcia o ubezpieczeniach i za składkę miesięczną 30 zł chce 50 zł , czyli matematykę miałem =2 " nie wiem jaka jest w tym przypadku składka ... ale 10 zł od klienta to żenada nawet dla matematycznych głupków takich jak ja :D i jeszcze jedno mendo: nie podszywaj się tylko załóż własny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż własny nick- O.K.
podszyłem się abyś zrozumiał bzdury , o których piszesz , grupówka płatna jest od inkasa , i może 10 zł to mało , ale........... robisz firmę 50 osób ,umowa na rok, czyli masz 50 X 10 = 500 X 12 = 6.000 , prowizja jest płacona co miesiąc czyli masz za rok od tej osoby 120 zł. to jest dobre dla systematycznych , moja kumpla,, machneła ,,zakład , w którym było 800 osób, i z każdej miała po 12 złotych , przez 2 lata , policz tylko 9.600 złotych co miesiąc , przez dwa lata !!! ale dobra , po co ja to pisze , przecież 10 czy 12 zł to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×