Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęśliwa w sieci

Wirtualny kochanek

Polecane posty

Gość Szczęsliwa w sieci
Może ktoś jeszcze napisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęsliwa w sieci
O wirtualnym kochanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialem taki epizod
Bylo miło, duzo swintuszenia, duzo czasu spedzilismy razem, dobrze sie rozumielismy...ale sie skonczyło....to był dobry moment by sie spotkać, nie udało sie i sie skończyło, ale dobrze ją wspoinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sobie? :classic_cool: OK, poznałem tu kobietę i od paru miesięcy jesteśmy w regularnym kontakcie. Najciekawsze jest to że w zasadzie nie uprawiamy żadnych "cyberseksów", piszemy sobie po prostu o wszystkim co nas w danym momencie nurtuje ( tematy erotyczne to mniej niż 20 procent), świetnie nam się rozmawia, i oby to przetrwało jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mądra
ja owego posiadałam.. zaczeło się niewinnie oczywiście. rozmowy owszystkim i o niczym...tak się złożyło, że wyjątkowo się dopasowaliśmy. mineły prawie dwa lata(oczywiście kontaktowaliśmy się z przerwami) aż nagle zamilkł obrażony, że nie zrobie kroku do przodu. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że nigdy nie byłam gotowa na cokolwiek więcj i nie ukrywałam tego. czasem tęsknie,zaglądam mając nadzieje, że porozmawiamy jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mądra
sqrviel bym powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam takiego "Wirtualnego kochanka", od poczatku ustaliliśmy, że to tylko wirtual, fajnie się z nim pisze i gada przez skyp'a, tylko, że on teraz chce się spotkać, bo się chyba zakochał, oboje mamy małżonków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy z pracy polecił mi erofreak.com. Można tam zarobić na swoich zdjęciach i filmach. Znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×