Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kattarinnna.

Zdrada kontrolowana

Polecane posty

Gość gość
Do 7.18 ale nie musi sie wcale tak skonczyc zdrada kontrolowana.Ja weszlam na temat z mezem bo przed nim mialak innego ,a maz pytal jak znim bylo w lozku.Odpowiedzialam ze znasz go mozasz porozmawiac i mozemy miec z nim trojkat,bo co za roznica skoro juz mnie mial a teraz przy mezu ma mnie mial.Po kilku miesiacach spotkalismy go i maz zaproponowal mu seks we trojke.Byly chetnie sie zgodzil i powiedzial ze skoro tak to ja sie podkochiwalam w jego koledze i moze go tez nagrac na spotkanie.W sobotni wieczor spotkalismy sie u nas na orgi.Byly bez pardonu zaczal sie rozbierac i mnie rozebral reszta niesmialo sie rozebrala.Zaczal od lizanie cipki i mocnej minetki potem ze sztywnym k*****m na widoku reszty panow wszedl ostro tak jak lubie i dobijal do konca dosc szybko szczytowalam,po jego skonczeniu poprosilam do ust by miec go po raz drugi w sobie.Maz zaprosil tego w ktorym sie kochalam do seksu ze mna.Niesmialo zaczal wchodzic w moja juz mokra cipke po bylym i bardzo szybko dostal wytrysk ale go mocno przytulilam puszczajac czlonka bylego bo byl juz sztywny.Nastapila kolej na meza,ktory dosc dlugo sie ze mna kochal widocznie nie podniecilo go za mocno ten obraz seksu z nimi.Poczekalismy jaki czas bo bylo zalozone ze bede dlugo i mocno rznieta i nawet w obie dziurki.Ten w ktorym sie kochalam mial najmniejszego zgodzil sie na analka a byly w cipce.Maz podczas tego rzniecia mnie co jakis czas calowal namietnie ja nawet jezyk mu wsunelam w jego usta i patrzyl na dol jak przebiegs seks.Gdy skonczyli po dluzszym czasie bo nie tryskali tak szybko jak za pierwszym razem,to zaprosilam meza w zalana calkowicie cipke by mnie przelecial bo z tego towarzystwa mial najwiekszego k***ska.Okolo pol godziny sie ze mna kochal i doszlam do kolejnego orgazmu.Bylo cudownie lecz wiecej nie doszlo do takiego seksu bo kochankowie oboje maja zony i dzieci tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robimy to od jakiegoś czasu. Te imprezy to czyste szaleństwo. Żona gubi na nich wszystkie opory, jest drapieżna, wyuzdana i bardzo namiętna. Tak na codzień cicha myszka a tu robi z kopulacji dzikie widowisko, królowa rozłożonych nóg. Ci co byli na takim czymś wiedzą o czym piszę, a ci co myślą, że to wybujała wyobrażnia autora niech dalej tak myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_która_ wie_lepiej
Myślę, że kontrowersja zdrady kontrolowanej zaczyna się już w niefortunnej nazwie, która z góry ma oddźwięk negatywny. Bo czym jest zdrada? Świadome złamanie przysięgi, uczucie , które przysparza bólu i cierpienia. Czy w takim przypadku można mówić o zdradzie w sytuacji gdy dwoje dorosłych i oddanych sobie osób, wybiega poza stereotypy i tworzy związek, który uszczęśliwia obie strony, i przy okazji kogoś jeszcze? :-) Warto przy tym zaznaczyć, że owszem, zdrada kontrolowana nie zawsze dobrze wpływa na związek i jest na to wyjaśnienie. Eksperymenty i chęć urozmaicenia związku - a nie tędy droga. Najpierw potrzebna jest więź, pragnienie, fantazje. Wieloletnia droga odkrywania siebie, własnych potrzeb i przede wszystkim potrzeb partnera. Zew natury musi przemówić do Was obojga, inaczej nic z tego nie będzie, a pisząc w skrócie, będzie tragedia. Zachęcam do poczytania książki na ten temat, "Hotka story" Hanki Nowak, która porusza w/w kwestie w dość wnikliwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu starałem się nakłonić żonę do takiej zabawy,ale ona nie chcę.Raz prawie kolega ją przeleciał jak byliśmy pijani ale zamiast udawać że śpię próbowałem dołączyć i wtedy zrzuciła go z siebie i poszliśmy do domu.Na drugi dzień taki byłem pod jarany że kochałem się z nią kilka razy. Jak lizałem jej cipkę i wypominała mi że on tam był to jeszcze bardziej mnie jarało.Po tamtym incydencie nie chce iść dalej ale opowiada mi przy seksie pikantne opowiadanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu starałem się nakłonić żonę do takiej zabawy,ale ona nie chcę.Raz prawie kolega ją przeleciał jak byliśmy pijani ale zamiast udawać że śpię próbowałem dołączyć i wtedy zrzuciła go z siebie i poszliśmy do domu.Na drugi dzień taki byłem pod jarany że kochałem się z nią kilka razy. Jak lizałem jej cipkę i wypominała mi że on tam był to jeszcze bardziej mnie jarało.Po tamtym incydencie nie chce iść dalej ale opowiada mi przy seksie pikantne opowiadanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też pozwolenie od męża,gdy tylko będę mieć ochotę na innego mam korzystać,w zamian za opowiedzenia ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore jak bez męża się piepszyć z innym? Ja się piepszę przy mężu który mnie pięści i rozbiera dla kochanka tak by wchodził w mokrą cipkę niena sucho. Lubi wejść i się sposcić po kochanku gdy jestem mokra po orgaźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona robi to
A ja smaruję się cała naga kałem i taka usmarowana daję się lizać kochankowi a mąż to wszystko kręci komórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym żeby moja zona zrobila to z innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy seks z drugą parą i miala być wymiana. Zaczynaliśmy każdy ze swoim i później miało dojść również był kamerzysta nagranie wyłącznie dla nas. Był problem z chłopakiem który miał trudność oddać swoją dziewczynę do zerżniecia mojemu chłopakowi. Dopiero gdy spytał kamerzysta czy będzie wymiana wtedy chłopak tuląc swoją dziewczynę oddał mojemu. Gdy mój skończył to tak jemu sie spodobało i zaproponował kamerzyście seks z dziewczyną. Gdy skończy kamerzysta wtedy z mocno stojącym wszedł w swoją dziewczynę i dość szybko skończył i pozostał dość długi czas przytulny do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×