Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flatynka_7

JAK ODZYSKAĆ ZALEGŁE WYNAGRODZENIE

Polecane posty

Gość flatynka_7

Witam. Może umie mi ktoś doradzić jak odzyskać zaległe wynagrodzenie od pracodawcy? Sąd nie wchodzi w grę bo szef ma inne wyroki ale co z tego jak nie można od niego nic wyegzekwować? Miał ktoś podobny problem? Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż??????
Poszukać takich w dresach z krótkimi karkami i ogolonymi łbami. Zazwyczaj jeżdżą BMW. Tylko czy tej wypłaty wystarczy na wynagrodzenie dla dresów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nastrasz go że jak nie
odda ci kasy, to opiszesz go na wszystkich forach pracowych w Internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatynka_7
to pierwsze rozwiązanie byłoby dobre, ale nie chcę mieć przez to dodatkowych problemów, a opisywać na forach bez sensu, nawet by o tym nie wiedział bo to mała firma i rzadko zagląda do netu, więc mu nie zależy, nawet na wpisie do KRD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatynka_7
może znacie jakieś firmy windykacyjne które zajmują się takimi sprawami? dlaczego mam mu coś darować jak to moje przepracowane pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma windykacyjna nic nie
zrobi bez wyroku sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatynka_7
no to co mi pozostaje? podarować mu moją kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma windykacyjna nic nie
jezeli miałaś umowe o pracę idź do pip, potem do sądu pracy a z wyrokiem do komornika. jezeli zlecenie od razu idziesz do sadu ze sprawa cywilna i z wyrokiem do komornika. a jak juz odzyskasz swoje pieniazki, dzwonisz uprzejmie do US i do ZUSu i robisz mu ciepło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatynka_7
mam umowę o pracę, ale co z tego jak on ma już kilka różnych spraw komorniczych i tytułów i nie płaci albo mydli tylko oczy ludziom, a prosić się już po prostu nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma windykacyjna nic nie
no to PIP moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatynka_7
powinno być tak jak nie płacisz rachunków, zusów , podatków , wynagrodzeń pracownikom to zawieszają ci działalność ale niestety w naszym kraju jest odwrotnie, może latami nie płacić i za nim rzeczywiście ktoś się za to weźmie to w najgorszym przypadku taki pracodawca zwija interes i kombinuje gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatynka_7
będę musiała coś wymyślić, najgorsze jest to że mam iść teraz na urlop (na który już się nawet nie cieszę przez to wszystko) i jak wrócę to dług znowu się powiększy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatynka_7
myślałam że może był ktoś w podobnej sytuacji i coś doradzi, teraz podobno bardzo dużo takich firm "kogucik", ale jakoś jeszcze nie spotkałam nikogo kto by nie dostawał wynagrodzenia na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem konieczna jest konsultacja i pomoc firmy, która ma doświadczenie w tego typu sprawach. Nie sądzę aby walka o zaległe pieniądze miała sens w pojedynkę. Jeśli mogę Ci coś doradzić to polecam, abyś skonsultował się z firmą www.eurekafinanse.pl oni z całą pewnością ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×