Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zacna00

prasowanie

Polecane posty

i pewnie zaraz mi sie tu zrzuci stado bab krzyczących ze zakładam debilne tematy..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfd
Ja prasowałam, ale z czasem mniej. Później, po półroku prasowałam tylko to co brzydko wyglądało wymiętolone. Inne rzeczy po wysuszeniu składałam w kosteczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, dla 1,5 rocznego też prasujemy, tak samo jak dla siebie :) z tym że ja nie prasuję bo nie lubię, dlatego mąż musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8998
prasuję tylko to co jest strasznie pogiete io brzydko wyglada poza tym nic i nic sie małemu nie dzije. bez przesady... a ty prasujesz swoje ubrania? a dziecko sie do ciebie przytula... bierzesz je do swojego łóżka, poślel jest wyprasowana....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisabet... ja nie pytam o twojego meza.... gł chodzi mi o prasowanie nie ze wzgl estetycznych a bakteriobójczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
majtusie 3 miesięczne dziecko? ja tam pieluchy zakładałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8998 wlasnie dokladnie tak pomyslalam dlatego pytam, bo dla noworodka jasne, ale tak teraz to juz chyba nie trzeba, nie? w koncu duza juz z niej pannica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, powinaś podziekować że niepytana udzieliłam odpowiedzi na Twoje pytanie, a nawet dodałam cos od siebie :) A nie tak jak większość kafe po prostu olała Twój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, och, ja pierdziele!!!! LISABET DZIEKI CI OCH DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!! moje zycie dzieki tej informacji juz nigdy nie bedzie takie samo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisabet to pusta kurwicha
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyrethehd
mój syn am skończone 2,5 latka i nie wyobrażam sobie, zeby chodził w pomietych ciuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie chodzi o prasowanie zeby nie byly pogniecione ubranka, tylko o prasowaniu wszystkiego jak na noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie :p po co prasować koszulkę której nie widać bo jest pod bluzką :) Tyłka sobie tez nie myjesz bo nie jest na widoku????? Tylko w celu odkażania jak rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocotochodzi
Jak można po wypraniu nie prasować ubrań...? Przecież z pralki wszystko jest wymięte :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjh
Wystarczy włączyć w pralce odpowiedni program i ubrania po wyjęciu wygladaja ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdwsA
Czy wy wszystkie poza chyba jednym czy dwoma zaszczytnymi wyjątkami potraficie zrobić uzytek ze swojego mozgu?? Autorce nie chodzi o prasowanie bo cos mialoby byc wymiete, tylko w celu zabicia bakterii durne bzdziagwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×