Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mala.Zaklopotana.

Wykorzystywanie na stazu!

Polecane posty

Gość Mala.Zaklopotana.

Witajcie! Mam problem ze stazem i chce go przerwac i z tad moje pytania. Jesli przerwe staz z winy pracodawcy czy bedzie on wpisany w moje papiery jako uznany? Czy poniose jakies konsekwencje? Czy moge wystapic poprostu o skrocenie stazu np. ze wzgledu na pogorszenie stanu zdrowia od czasu odbywania stazu? (Pracownik do wypisywnia faktur, pakowania towaru zajmuje sie czyszczeniem rzeczy rozpuszczalnikami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzieeem;dsf
weź się za robotę dziewucho i za ortografię :o i co kombinujesz z tym stanem zdrowia skoro inny jest powód? kombinatorka :o tępa strzała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemastary
są konsekwencje. wpisz w google poprostu coś na ten temat, a najlepiej przeczytaj umowe którą podpisałas i wejdź na strone swojego PUPu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
Powody sa 2. 1 nie wywiazywanie sie z umowy pracodawcy. 2 pogorszenie stanu zdrowia podczas trzy i pol miesiecznej pracy przy rozpuszczalnikach.. Ciesze sie ze Ty jestes asem ortografii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
I po co sie podemnie podszywasz?! To wyzej nie ja pisalam i widac to golym okiem. Jesli tacy ludzie sa na tym forum to PORAZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
Szef mnie zwolnił, a ja chce mu się jakoś odwdzięczyć, iść gdzieś na skargę i go oczernić bo nie traktował mnie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
No ludzie czemu nic nie odp.? Aż taki słaby topic założyłam. Błagam odpiszcie coś. Ja tu siedzę i czekam na jakąś odp. BŁAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz przerwac staz bez powodu a najgorsze co moga zrobic to wyrejestrowac z PUP na 3 miechy. Ale w takiej sytuacji to Ci nic nie zrobia. Pracodawca powinien poniesc konsekwencje. Stazu raczej nie bedziesz miec zaliczonego. Wez dzien wolny i dopytaj w PUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, jeszcze jest zwrot kosztow ktore dotad wyplacili. Ale nie zrobia tego - ewidentna wina pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
Przestan sie podpisywac podemnie! Zalosne.. Ludzka glupota nie zna granic. Dzieki za normalne odpowiedzi. Napewno rozwiazanie umowy bedzie ze wzgledu na pracodawce. Ale chcialabym zeby staz byl zaliczony za te 3 miesiace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrytiuyio
dziwna jestes, teraz to norma, ze wszedzie sie wykorzystuje i wykonuje rozne obowiązki w pracy, nawet te na ktorych ktos sie nie zna; w kazdej pracy tak bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrytiuyio
dziwna jestes, teraz to norma, ze wszedzie sie wykorzystuje i wykonuje rozne obowiązki w pracy, nawet te na ktorych ktos sie nie zna; w kazdej pracy tak bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwalam staz
nic z kasy nie oddawalam, staz mi zaliczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
To zalezy jakie to wykorzystywanie bo gdyby mi kazano poodkurzac okna umyc czy cos to ok. Ale czyszczenie sprzetu rozpuszczalnikiem praktycznie codzien po 8h? To przerwalas staz z winy pracodawcy i Ci zaliczyli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
To zalezy jakie to wykorzystywanie bo gdyby mi kazano poodkurzac okna umyc czy cos to ok. Ale czyszczenie sprzetu rozpuszczalnikiem praktycznie codzien po 8h? To przerwalas staz z winy pracodawcy i Ci zaliczyli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
To zalezy jakie to wykorzystywanie bo gdyby mi kazano poodkurzac okna umyc czy cos to ok. Ale czyszczenie sprzetu rozpuszczalnikiem praktycznie codzien po 8h? To przerwalas staz z winy pracodawcy i Ci zaliczyli?? Nie zwracajcie uwagi na tego kto sie podemnie podszywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncdsjkafcnkj
ja byłam na stażu przez PUP przerwalam i nic sie nie stało, podałam przyczynę z winy pracodawcy. Dodatkowo wysmarowałam stosowne pismo na tego ciula do kieorwnika urzędu pracy, więcej stażystów nie dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
Rozumiem. Zalezy mi jednak na tym zeby moj staz byl wpisany jako zaliczony wiec mam rozumiec ze przerwanie z winy pracodawcy jest jednoznaczne z ukonczeniem stazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Małej
Nie potrafię Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale mam nadzieję, że Ci się uda i opinia o tym krwiopijcy, Twoim pracodawcy pójdzie w świat. Trzeba tępić taką wyzyskującą hołotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala.Zaklopotana.
Dzisiaj napialam stosowne pismo do UP i mam nadzieje ze skroca mi staz. Teraz tylko przekazac to do UP. Kazda rzecz ktora jest niezgodna podparlam punktem z kodeksu gdzie sa obowiazki pracodawcy. Czy sie uda? Zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pracodawca ponosi jakiekolwiek konsekwencje za wykorzystywanie na stażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisała kiedyś dziewczyna, że nie dostanie kolejnego stażysty przez jakiś okres, ani dofinansowania, wejdź na ich stronę, jak Cię wykorzystuje i zapytaj bez podawania nazwisk jakie konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×