Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolaWi78

prowadzenie książki przychodów i rozchodów

Polecane posty

Witam wszystkich, jeśli ktoś potrzebuje księgowej do poprowadzenia książki to chętnie się podejmę, doświadczenie w księgowości - 7 lat, certyfikat z Ministerstwa Finansów, niedrogo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasss
ile za miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k0les
Jak widzę takie ceny to mnie sciska - tylko niszczycie swoj wlasny rynek a ludzie maja was za nic! Tak, mowie o księgowych. Bo każdemu sie wydaje, że księgowość to wklepanie kilku papierków i już... tylko żeby były dobrze wprowadzone by US sie nie przyczepił, to wymaga czasami nieco pogrzebania i zastanowienia sie. Trzeba się trochę cenić!!! Siedzisz godzinami, wklepujesz papierki, a jakiś dupek nie dość, że dokumenty dowiezie Ci 17 i masz do 20-ego 3 dni na zrobienie całości, to jeszcze takim dupkom nic nie pasuje, a... i najważniejsze.. bierzesz śmieszne pieniądze i jeszcze jest za drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale takie prawa rynku, praca nie jest łatwa, odpowiedzialność jest, ale niestety nie jest zbyt dobrze opłacana, jak niektórym się wydaje. Jak podam wyższą cenę to niestety ale klientów nie znajdę, bo pójdą tam gdzie jest taniej, a ceny jakie podałam to niestety takie jak na rynku. Ale cena jeszcze zależy od ilości dokumentów, mam klienta który ma 4 dokumenty i płaci 100pln, ale mam też takiego który ma ok. 100 miesięcznie, no to normalne, że płaci więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwrtetrytyu
koleS wyluzuj, nie dosc ze taki co ma firme musi oplacic ZUS 1000 zl, podatek 20% dochodu to jeszcze ksiegowej ma placic 500 zl co? komu by sie oplacalo w ogole prowadzic firme, juz ludzie bankrutują i dają sobie spokoj z wlasną dzialalnością a wielu i tak robi na czarno bo ich po rpostu nie stac na zusy, srusy i księgowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam księgowej
znasz się na kreatywnej księgowości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PolaWi78
Czy prowadzisz księgowość internetowa? ryczałt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreatywnej księgowości nie prowadzę :-) Ksiegowość internetowa jak najbardziej, ryczałt też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doPolaWi78
Mam parę pytań o działalność internetową , chciałabym sie dowiedzieć pare rzeczy , ale nie na forum i nie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poproszę na maila paulinas78@op.pl, więcej danych, bo nie bardzo wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doPolaWi78
dobrze.poszło na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×