Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca-pomocy

Podanie o prace-wasza opinie

Polecane posty

Gość praca-pomocy

Witam! Napisałam podanie o prace i chciałam się dowiedzieć co o tym sądzicie, czy może tak zostać? Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do przedszkola na stanowisko pomocy nauczyciela. Uważam, że posiadam predyspozycje i zdolności pozwalające na pracę na podanym stanowisku. Jestem osobą rzetelną, sumienną i dokładnie wypełniam powierzone mi obowiązki. Chciałabym pracować w przedszkolu, a moje zainteresowania i doświadczenie które zdobyłam wychowując własne dziecko uzasadniają mój wybór. Za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby z góry dziękuję. Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyh.....
To jest odpowiedź na ogłoszenie? Takie podania o pracę pisało się...... 20 lat temu, a takich "doświadczonych" przez wychowanie własnego dziecka jest w Polsce parę dobrych milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto teraz pisze podania
nie ma juz podan tylko sa LISTY MOTYWACYJNE. a twoj tekst jest do kitu ... wychodzi na to, ze zdecydowana wiekszosc matek moglaby kandydowac na pracownika przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto teraz pisze podania
a poza tym doświadczenie które zdobyłam wychowując własne dziecko uzasadniają mój wybór. co to za argument ? skad dyrektor przedszkola ma wiedziec jakie jest twoje dziecko i jak je wychowalas ? to ze ty uwazasz je za dobrze wychowane, moze nie oznaczac, ze faktycznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc w pomaranczy
lepiej napisz szczerze od serca niz tak a po drugie-najlepiej dopasc dyrektora i to kilka razy, zeby widzial, ze Ci zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem dumna
Wiesz ten list jest BARZDO oficjalny - stara formułka. Napisz coś nowego, interesującego, co zwróci uwagę pracodawcy. Dodaj jak masz zamiar sięrozwijac. Bo osiągnięc za wiele nie masz - zobacz ile kobiet jest matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem dumna
Cechy które wymieniłaś nie bardzo przekonują do tego,że nadajesz się do pracy z dziećmi. Nic o takich cechach nie napisałaś. Dodaj coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca-pomocy
zapomniałam nadmienić, iż świetnie robię lody na podstawie dotychczasowych obowiązków małużeńskich (co potwierdzi mąż i kochanek), a uwarzam że taka umiejętność się przyda w momecie gdy pan derektor będzie się nudził w swoim gabinecie z pszyjemnością umilę mu czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×