Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gorenje

Lodówka- jakie funkcje są dla Was najważniejsze?

Polecane posty

Gość Lenkana
Ważną opcją w mojej lodówce jest system Total No Frost. Jedzenie jest dłużej świeże, temperatura jest jednakowa, nic nie przymarza w chłodziarce, jedzenie lepiej się zamraża, szybciej i nie jest całe oblodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszpunnka
Total No Frost jest ważny, ale szuflada fresh zone też jest przydatna , tak samo jak mini bar w drzwiach, pozwalający sięgać po ulubione schłodzone napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazadka
W lodowce to teraz najważniejszy jest silnik liniowy, który pozwala zaoszczędzić energię i sprawia, że urządzenie pracuje bardzo cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooii
diagnostyke elektroniczna na podstawie wprowadzanego przez serwisanta kodu, bo jak nawali to wiadomo gdzie lezy przyczyna i nie trzeba naprawiac jej w ciemno wymieniajac kolejno czesci i tracac kupe kasy. pisze to szczegolnie do posiadaczy Liebherrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isida
Mam pralkę z diagnostyką usterek od LG, więc myślę, że taki system w lodówce też może się sprawdzić. Wymianę lodówki planujemy na przyszły rok, to popatrzę za taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evellinna33
Jeśli chodzi o pralkę to świetnie się sprawdza, lodówek jeszcze nie widziałam, ale podobno LG juz sprzedaje takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordonka
Najlepsza lodówka to taka, która ma zastosowany kompresor linearny, przynajmniej mało prądu ciągnie i jest bardzo cicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyruliczka
Które lodówki mają kompresor linearny i czy rzeczywiście są tak energooszczędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demertis23
Dla mnie ważne jest to żeby miała bardzo dużą zamrażalkę i sporo miejsca na jedzenie w wyższej części. Ta http://www.electro.pl/ZESTAW_PROMOCYJNY_Lodowka_LG_GBB_539PVHWB_plus_Blender_MOULINEX_DD850_SlimForce_za_1_zl_21-Z140748.html wręcz idealnie odzwierciedla to o co mi chodzi w lodówce, ale nie całe dwa lata temu kupowaliśmy nową więc teraz nie mam sensu znowu bawić sie w zakupy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beliskka
U mnie podobnie. Lodówka musi być pojemna, podobnie zamrażalka, musi cicho chodzić i być z dobrej jakości materiałów. Mam lodówkę sbs LG i jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perejra3
Dla mnie bardzo ważne była pojemność. Mamy dwójkę dzieci, dodatkowo mieszka z nami moja mama tak wiec na 5 osób niewielka lodówka byłaby po prostu za ciasna. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się na model side by side i jestem z niego bardzo zadowolona. Lodówka mieści praktycznie wszystko oraz posiada fajne funkcje :funkcję barku oraz funkcję kostkarki do lodu. Odsyłam do porównaia lodówek w sieci: http://lepsze.co/ranking/lodowki - jeśli ktoś z Was miałby problem obecnie z wyborem odpowiedniego sprzętu dla siebie to może Wam sie to przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×