Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takze by mi wyszedł dobry

to gdzie to jedziecie z tymi 3-4 latkami nad morze??!!1 poleccie cos

Polecane posty

Gość takze by mi wyszedł dobry

bo nie mam pomysłu gdzie jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngghjtyuiy
nmigdzie ? ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamPięćNóg
Westerplatte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnie 3 pobyty to dwa firmowe i jeden rodzinny i zawsze byliśmy w hotelu Gryf. Zaczęło się właśnie od firmowej imprezy i szkolenia, które w tym hotelu się odbyło. Byłem bardzo zadowolony z niego i dlatego z rodziną tam też się wybraliśmy i również wszystko na najwyższym poziomie. Kompleksowo propozycja i oferta na stronie gryfgdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W minione wakacje byłam z dwójką czterolatków w Bułgarii. Hotel przy samej plaży, parę kroków dalej baseny i zjeżdżalnie do dyspozycji. Na miejscu był kubik dla dzieci i na dwie godziny ich zostawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL

my jeździmy zawsze do domków letniskowych z małymi dziećmi bliźniaki 5 lat i syn 7 lat, tak żeby w razie gdy się kłócą ,płaczą czy biją żeby nie przeszkadzali innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ostatnie 3 pobyty to dwa firmowe i jeden rodzinny i zawsze byliśmy w hotelu Gryf. Zaczęło się właśnie od firmowej imprezy i szkolenia, które w tym hotelu się odbyło. Byłem bardzo zadowolony z niego i dlatego z rodziną tam też się wybraliśmy i również wszystko na najwyższym poziomie. Kompleksowo propozycja i oferta na stronie gryfgdansk.pl

Serio? Ludzie w czasie pobytu szkoleniowego maja za ścianą dzieci? A dzieci wieczorami widzą jak się panowie zerwanie z łańcucha bawią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z zatoki to Jantar, Mikoszewo, a nad pełne morze co najbardziej polecam Karwia, Dębki, Półwysep Helski. Poleca to osoba mieszkająca nad morzem. Gdynia, Sopot, Gdańsk to największy syf w zatoce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×