Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klepsydra9002

jak dorobic do wyplaty?

Polecane posty

Gość klepsydra9002

co miesiac udaje mi sie odlozyc z wyplaty 200 zl. milo by bylo gdyby ta suma sie chociaz podwoila. jak wy dorabiacie po pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Ja zostałam konsultantką polskiej firmy kosmetycznej mariza... Kosmetyki są dobre, a przy tym dużo tańsze niż w innych firmach, które oferują sprzedaż bezpośrednią. Co za tym idzie ludzie chętniej je kupują. Nie chce tu zbytnio zachwalać, aby nie wydawało się to jakimś naciąganiem czy coś w tym rodzaju... Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na moją stronkę internetową. Można się tam wszystkiego dowiedzieć, zadać pytania lub zarejestrować się dosłownie w kilka chwil...:) www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz znajomych , albo sama mas
masz znajomych , albo sama masz dzieci, moge zaproponować ci polecenie naszego sklepu z zabawkami, od każdego zamówienia klienta otrzymujesz 1 procent wartości zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsydra9002
polecanie komus czegos kompletnie odpada. po pierwsze nie mam znajomych a ciezko cos sprzedac u obcych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenia11
hej. Ja dołączyłam do firmy Mariza. Mam tu 30 % upustu na kosmetyki i nie trzeba się strasznie namęczyć żeby zarobić pieniążki :) Kontakt: Teresa gg: 4819962 email : tenia11@wp.pl Gorąco polecam ! P/S jest już nowy świąteczny katalog pełen niespodzianek i promocji. Chętnym wyślę katalog na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloggerkkaa
A mi nie daje się nawet tych 200 zł niekiedy odłożyć bo nagle wypadnie jakiś wydatek nieprzewidziany wcześniej... A żeby nie zwariować i nie myśleć o tych płacach i pracach założyłam bloga, na którego Was zapraszam, bo opisuję na nim swoje historie życiowe, rozmowy rekrutacyjne na które chodziłam. Kiedyś sama potrzebowałam takich porad, tego żeby wiedzieć, ze nie jestem sama z tym wszystkim, że ktoś ma podobne problemy. Może się podzielicie doświadczeniami? Pozdrawiam i zapraszam. http://rozmowkiopracy.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to prawda
rozumie naprawdę rak była... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam pracy
no zgadzam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. gram w serwisie Lottomania. Nie muszę wychodzić z domu, żeby się tym zająć. Robię to po prostu w domu. Ostatnią wygraną postanowiłąm przeznaczyć na tygodniowe wakacje w Argentynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

Witaj!

Zapraszam Cię do panelu internautów Opinie.pl.

Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty, które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne. Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!

Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie.pl, skopiuj i wklej poniższy link:

http://rejestracja.opinie.pl/?u=76441767&src=4

i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).

Do zobaczenia na panelu Opinie.pl!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×