Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alayka

Uprawiałam cybersex i ma problem...

Polecane posty

Gość i co najwaźniejsze
wkręć se źarówke w dupe,jak zajarzy,to na bank jesteś w ciąźy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie trzep mi ich na podłogę bo robaków nie znajdę :O Żarówki to rozgrzane na codzień sobie w pizdę wkładać lubię by rozgrzać atmosferę...lepiej mi się myśli po tych energooszczędnych zrobionych z kilku cienkich rureczek....ale 100 kulki - te to nieźle mnie rozpalały...szkoda że już wycofali je z obiegu😭 A jak się w trakcie rozzpierrdoliła - to dopiero był wypas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo jestem
i co z tą ciążą? usunęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Alayka,ale ty jednak sukowata kurwa jestes,spierdalaj zanim ci ktos napierdoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
...a wtedy Uuunapewno poronisz...ty glupia suko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uswiadomiony
ja znam alajke z dawnych czasow jej posty jako pozdro byly jeszcze gorsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawa bardzo jestem
dzięki ci kimkolwiek jesteś😘za to że podniosłaś nie wiedziałem że Ala taki zajeeebisty topik złożyła:D uśmiałem sie do moczu:D dawaj dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Zartuj sobie na inne tematy jak musisz,ale nie na taki temat,ze wyskrobiesz sobie lyzka...ty nedzo chora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam swoje zdanie tak
Przecież alayka to zwykła szmata. Znam ją. Wymieniłem z nią kilka emailów i jak się zdziwiłem jak dostałem jej zdjęcie na którym była paszcza dziewczyny którą kojarzę z plakatu kilka lat temu wiszacy na co 2 przystanku autobusowym w stolicy i kilku innych większych miastach :O Niespełniona modelka reklamująca szampon do włosów, jak tylko znajdę reklamę to go wkleję. Pewnie się ucieszy, ze będzie można ją podziwiać zakochana w sobie kórwa. Niestety urodziła dziecko dópa urosła i nici z zagranicznej kariery. Teraz się spełnia jako gwiazda na forum. Dziewczyno weź się ogarnij!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chora psychicznie
dziewczyna :O a nie gwiazda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja z tą alayka
to ja juz wiem czemu ona miała anoreksje :( A jaki szampon reklamowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chora psychicznie
nikogo to nie śmieszy a chęć zwrócenia uwagi żenujący :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala nie łam się
ja cię i tak uwielbiam 👄 dla mnie jesteś idealna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam swoje zdanie tak
nie wiem jaki szampon, może to był lakier do włosów ale takiej gęby się nie zapomina. O anoreksji i pobycie w szpitalu też słyszałem. Do tego problemy z alkoholem, narkotykami, kórwienie się za młodu i tatuaż na dupie z napisem ecstazy - jak można być takim dnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem że
alayka ma na imię natalia i jest bardzo ładna i mądra, z was robi sobie jaja to co piszecie to jakieś wyssane z palca historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodyperfect
nie przesadzaj ludziska więcej dystansu! do życia,do żartów,do siebie! co z tą reklamą?też bym looknął:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam swoje zdanie tak
przecież ten babsztyl wysyła swoje zdjęcie każdemu kto o to poprosi. Pustostan ma w głowie a niby matka i żona! Nie widze tej reklamy w internecie to było z 4 lata temu brunetka na jasnym tle z związanymi włosami i twarzą jakby jej ktoś cipkę na dole lizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno sie czlowiekowi
robi jak sie czyta takie osoby jak alayka :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alayka mamy cie
ja wiem, ze jej tzipka jest wygolona a w oczach błyszczą kuurviki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem tego
a ja tam się ciesze że sobie sama łyżeczkowanie zrobiła. Dziewczyna ma talent i na chooja jej ten bękart z jakimś koniojebcą z internetu z przerywanym łączem. Alakya rządzisz tutaj :D Kiedy moge do ciebie kobiete podesłać bo chyba jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogeeeeeeeeee
co za historia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiochmen ze wsi
ja bym ruchał alayke do nieprzytomnosci i co z tym plakatem? dawać go tu juz nie mam pod co konia zwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobody is me
serio alayka to Pozdro ?????????? SZOK !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fubusiek
To zaczynamy co? Zapuściłem sobie Roxette - It Must Have Been Love i wyrzuciłem to z siebie dla Was. Jak wiadomo w tym dziale ciągle panoszy sie nikomu nie potrzebny, nic nie wnoszący do tematów troll. Mówiąc troll mam na myśli trolla z krwi i kości, potwora, którego boją się ludzie ale nie nadludzie jak Ja. Musicie mnie zrozumieć prowadze badania na debilizmem i beznadziejnością, a ów trolla traktuje jako obiekt doświadczalny, coś jak laboratoryjne białe myszy które po badaniach uśmierca się. Z tą różnicą że u myszy doświadczalnych naukowo stwierdzili inteligencje i podobny kod genetyczny jak u ludzi, u trolli zaś nie stwierdzono ani tego, ani tamtego jedynie duplikacje zachowań ludzkich. Zaczynamy więc, zapraszam do czytania mojego tematu który w miarę moich możliwości będzie wisiał tu codziennie. Jeśli jesteś nowicjuszem zignoruj ten temat i przejdz do dalszego czytania forum, jeśli wiesz o co chodzi nie musisz mi dziękować, że napisałem to też w twoim imieniu, a jeśli nie zgadzasz sie ze mną to ch*j ci w d**e jeśli nie potrafisz uargumentować swojego odmiennego zdania. Debilizmowi, prostactwu i plugawym katolikom mówimy zdecydowane NIE! Mam tylko małą uwagę, naprawde nie musisz używać przecinków, kropek, czy spacji w wyrazach kiedy chcesz coś do nas bądz do mnie napisać ponieważ każdy ma cię tu za śmiecia niegodnego uwagi i nikt nie patrzy się w jaki sposób piszesz, myślisz że kogoś to obchodzi? Jeśli tak to ten żart ci wyszedł - poważnie. Bardziej śmieszny byłeś kiedy nie używałeś znaków ortograficznych. Zrozum że każdy czytający cię, ma cię tu za tak wielkiego debila że wszelkie próby zakładanych przez ciebie tematów bądz postów kończą się żałosnym fiaskiem i śmiechem ze strony czytającego. Na przykład: "Kup sobie psa lub owce, i dymaj je, a Dekalogowata powinna się wynosić z tego forum" Chcesz pokazać że trolle umieją pisać? Może i umieją bo stwory te nauczyły się tej czyności od człowieka, podobnie jak mówienia. Małpe także można nauczyć pisać czy mówić na poziomie podstawowym, troll też się nauczy. To dla mnie naprawde egzotyczne doświadczenie spotkać takiego debila w swoim życiu, myśle że jesteś kaleką, każdy pełnosprawny debil wycofałby się z tego forum po takiej prawdzie jaką napisałem, i wiem że każdy mnie czyta/przeczyta, ty jednak jesteś kaleką i nie masz już wyboru bo albo to forum albo zdechnięcie. To naprawde przykre, bo z drugiej strony mam świadomość tego że pisze tu chory umysłowo i przegrany człowiek. Niestety nie mogę ci pomóc gdyż wyznaje wprowadzoną przez Francisa Galtona eugeniczną (gr. eugenes = dobrze urodzony) zasadę wyższości mądrzejszych i silniejszych jednostek nad głupszymi i bezwartościowymi, którą zresztą uważam za genialną i sprawdzalną. Mówiąc ściślej w mniej cywilizowanym kraju ze swoim kalectwem fizycznym, jak i umysłowym skończyłbyś pod kartonem na ulicy, a Polsce pozostał ci internet i zapomoga. Zawsze coś. Możesz podziękować za ten dar swojemu bogu, a nawet pod tym względem okazałeś się totalnym idiotą i splugawionym obłudnikiem. Przecież twój Jezus kazał szanować "pedałów", homoseksualistów, nekrofili itp. Nie jestem katolikiem ale gdybym chciał spojrzeć na to obiektywnie i porównać to ze słowami Jezusa to właśnie takie zakłamane postacie jak ty psują obraz tej wiary. Jak w przypowieści o faryzeuszu, codziennie się modlił, bywał w świątyni a serce miał paskudne, jak jabłko wyglądał pięknie z zewnątrz ale w środku pełen robactwa. Ty zaliczasz się właśnie do takich fałszywych katolickich mend. Rozumiem że podszywanie się pod normalnych użytkowników sprawia ci frajdę - to super ale jest też druga strona medalu, ta jeszcze bardziej lepsza. Może tobie brakuje tego aby ktoś powiedział ci prawdę? Jest w tobie głód poszukiwania niezgłębionej prawdy do której dostęp mają jedynie wybrani? Z przyjemnością ci ją objawie. Oto prawda i sama prawda: Jesteś debilnym trollem, paskudzącym i nie potrzebnym nikomu.Twoje imię to żenada i beznadziejność, debilizm w najczystszej formie, nie do odsprzedania, nigdy nie zostaniesz wirtuozem mowy czy nawet klownem. Za daleko ci do niego. Zdychaj z krzyżem w dupie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael J.
Ta dziewczyna to zło w czystej postaci Ja słyszałem od niej że naprawdę usunęła dziecko jak z kimś zaliczyła wpadkę w szkole! Nie chciała facetowi rujnować życia a sama pochodzi z patologicznej rodziny Jak taki człowiek ma być normalny? więcej wyrozumiałości dla niej! A że ma zajyebiste oczy - potwierdzam :classic_cool: Lubie się jej spuszczać prosto między nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
Dawac ten plakat....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
Zdemaskowac tego potwora!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
Normalni ludzie nie moga sobie normalnie o seksie porozmawiac bo sie wpierdala niedorozwoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszczu kamóflarzó
Co wy pierdolicie :( Ale na plakat spojze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondyneczka80
Właśnie o to chodzi że ten potwór nie jest brzydki :) Mam jej zdjęcie ale nie dam 😴 ale o plakacie nic nie wiedziałem słyszałem że w lokalnej gazecie były jej fotki. Normalna dziewczyna co dorabiała na studiach jako modelka czy to jest powód by ją tępić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×