Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alayka

Uprawiałam cybersex i ma problem...

Polecane posty

Gość siostra alayki
Kochana ja juz ide spac,a ty tez nie kladz sie zbyt pozno...i nie molestuj dzisiaj naszego kota,jest juz taki chudy...Uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cho do mojego łóżka ...złapiesz mnie za tzycusia włożysz paluszka w tzipeczkę i jakoś może zasnę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Boy IV
W tym całym zamieszaniu nikt nie zauważył, że to pierwsza cyber ciąża na świecie i trzeba ją do księgi rekordów wpisac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziałam, że
ja już znam prawdę przeczytałam wszystko i mówię że ona jest z CIA (Christ Is Alive) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alayko czy
ty faktycznie jesteś dawną Pozdro? dlaczego piszesz pod innym nikiem? Czy stało się coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alayka jest
wszystkim co najgorsze na pewno jest duchem caffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się zona ducha jestem ... stara i pomarszczona psychopatka z łyzką w ręku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kartką na plecach "Grzebie w tzipkach za opłata" A pisałam, że studiowałam miałam chłopaka studenta medyceny co mnie nauczył usówać ciąże?? To dzięki niemu dorabiam teraz na boku! To dla niego tez nad doopa mam napis ecstazy po łacińsku i przez niego popadłam w anoreksje z której mnie wyleczył zalewając moje gardlo spermą! Nie wiem co bym bez niego zrobiła 😍 uratował mnie, a ten 3 miesieczny pobyt w szpitalu byl dla mnie jak wakacje, bo przynajmniej tam miałam łóżko do spania- w domu sypiam na podłodze nie wspominając o TV i prysznicu - bylo zajeeebbiscie. chyba teraz popadnę w bulimie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro to moja siostra to ona nauczyła mnie wchodzenia w internet. Wczoraj pisała pod kolorem orange ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Boy IV
ruchałbym cie ala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak na dziffke i dno tego forum przystało dała bym sie ruchać (za odpowiednia opłatą zgodną z taryfikatorem i aktualnie obowiązującymi promocjami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra alayki
Hej siostro...ale mam zmacerowany palec od trzymania go cala noc w twojej piczy! Ale dzisiaj twoja kolej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona ducha cafe
Ozesz faktyczniee ,wyglądam jak ropucha i dlatego stary nie chce mnie ruchać tylko na te lafiryndę alaykę leci :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli taki na maxa pomarszczony? no dobra dziś mój paletz może wylądować w Twoim odbycie ;) ale nie dłużej niż na 4 godziny potem idę spać z nim zatopionym w moich ustach rozumiesz ? nie namówisz mnie na nic więcej 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra alayki
tak był taki pomarszczony a tej nocy ja wezmę do buzi z twoim kakałkiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz tylko uważaj na mojego hemoroida proszę lubi pękać i krwawić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ...to może tutaj przejdzie moja propozycia, a więc ...jedziemy ! Pragnę założyć top którego nikt nie skasuje i żeby miał tyle wpisów co ja włosów na głowie...czy to jest możliwe? W zamian obiecuję: 1. Po uzyskaniu 1000 postów zdjęcie prawego tzycka. 2. Po osiągnięciu 2000 postów zdjęcie lewego tzycka. 3. Po osiągnięciu (uwaga!) 2500 postów foto obydwu tzycków. 4. Po osiągnięciu pułapu 3500 postów foto of tzipka ze złączonymi nogami. 5. Po osiągnięciu 4000 postów foto of tzipka w rozkroku godnym byłej cheerlederki :classic_cool: 6. Doopci jest zayebista więc ona będzie do wglądu dopiero po 6000 postów. ....a nad reszta będziemy negocjować w trakcie. UWAGA BONUS! Pierwsza osoba, która dokona wpisu na stronie o numerze 666 może liczyć na bliski kontakt trzeciego stopnia ze mną we własnej osobie! Obiecuję w nagrodę nie fatygować nikogo w moje rejony, a sama zapakuje nowe majtki do torebki i udam się w wyznaczony cel!! To jak? Pracujemy nad tym czy znowu usuną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdksjds
zaraz cię dopadną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przykre to jest trochę, że gonią tak ludzi jak mają takie ambitne plany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdksjds
tak to wręcz szkodliwe , człowiek chce mieć jakiś cel w życiu , poświećić sie , pokazać na co go stać a tu ciągle tylko kłody pod nogi ......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam misję w życiu ... niczym Jezus lub jakiś tam jego Apostoł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdksjds
ty alayka jesteś bezwstydną dziiwką , któa chce sięsprzedać za marne kilka stron kafeteryjnych wypocin ,.aaaa . tfuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziffką - wypraszam to sobie - PANIĄ DO TOWARZYSTWA 😴 Przez takie wpisy jak Twój kasują tematy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kompromitujących co? Przecież wszystkie posty/topy ja zakładam - czy to w orange czy w stroju kata :classic_cool: bo jestem taaaaaaka zayebista :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdksjds
a to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie co :O, tylko kogo pierdoło .:O Jak już. :O Sama strzelasz sobie w kolano, by traktować Cię przedmiotowo. Chętnych do wycierania się w "taką szmatę" jest od grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×