Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daulatka

PRACA spedytor proszę o wypowiedź

Polecane posty

Gość daulatka

pracował ktoś z was jako spedytor wie coś więcej o tej pracy jakie zarobki , jak się pracuje co trzeba umieć -jakie cechy charakteru itp mam możliwość podjąć taką prace ale nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daulatka
nikt z was nie wie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daulatka
dziś muszę się zdecydować czy biorę tą prace ludzie pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daulatka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuj jako spedytor
co chcesz wiedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuj jako spedytor
wszystko zależy w jakiej firmie. przede wszystkim komunikatywność , większość czasu to wiszenie na słuchawce i załatwianie spraw. jak spedytor międzynarodowy to komunikatywnie angielski. trzeba umieć negocjować , zbijać cenę za fracht u przewoźników i wyrywać jak najwięcej u klientów. W sytuacjach kryzysowych trzeba zachowywać zimna krew ;) i szukać rozwiązań. trzeba mieć gadane i umieć zakręcić klientów i przewoźników. w zależności od firmy zarobki to podstawa plus premia od wypracowanego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daulatka
a jak znaleść przewoźników co im oferować itp czy to ciężka praca ?? dam rade bez doświadczenia ?? prowizja jest kwartalna czy od ładunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daulatka
znaleźć sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daulatka
pracuje jako.... jesteś facetem ? czy dziewczynie trudniej być spedytorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuj jako spedytor
do szukania przewoźników masz giełdy transportowe Timocom, Trans. http://www.logintrans.com.pl/ wystawiasz tam swoje ładunki i się zgłaszają albo i nie. jak się nie zgłaszają to sama dzwonisz do nich i im proponujesz ( są tam do nich kontakty) . za czasem pojawią ci się kontakty i będziesz wiedzieć kto gdzie jeździ - zbudujesz własną baze przewoźników :) Co oferowac przewoźnikom - kasę są jak dziwki :p za pieniądze zrobia prawie wszystko :D Bez doświadczenia dasz radę ja też kiedyś tak zaczynałem, wszystkiego idzie się nauczyć. przede wszystkim znajomość stawek przychodzi z czasem, różnią się na różnych relacjach. kwestia kasy to już indywidualna sprawa. zazwyczaj dostajesz do wyrobienia limit np. musisz mieć 6000zł zysku dla firmy powyżej tego dostajesz procent od zysku ( też zalezy od firmy w moich wczesniejszych firmach to było ok 20-30%) premia jak jest to do wypłaty co miesiąc. O przewoźników nie tak trudno , gorzej z klientami. jest duża konkurencja i pozyskać nowych stosunkowo trudno :/ Ale są firmy, które mają klientów i trzeba ich tylko "obsłuzyć " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuj jako spedytor
tak facetem , ale masa kobiet jest spedytorami. Sukces tutaj nie zależy od płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uterrr
Bardzo dużą dostępność transportu drogowego ma spedytor haring.com.pl. Współpracują na bieżąco z różnorodnymi przewoźnikami. Nie było nigdy problemu z załadunkiem w skrajnie pilnych terminach. To dość duża firma, wielojęzyczny zespół. Bardzo upraszczają procedury. Ja zrezygnowałem, dzięki nim z zatrudniania menedżera transportu stacjonarnie. Opłaca się. Odpiszą ci na wiadomość błyskawicznie. Długo szukałem normalnego spedytora i według mnie warto, abyś skorzystał z polecenia. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy długoterminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, biuro doradztwa personalnego Tigura dla swojego klienta z branży transportowej poszukuje: Stanowisko: Spedytor Miejsce pracy: Zielona Góra Oczekiwania : - min rok doświadczenia, - samodzielność, - znajomość branży TSL. Klient oferuje: - stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia od osiąganych wyników - samodzielne stanowisko. Więcej informacji: http://tigura.pl/pl/pl/oferty-pracy.html?oid=79 Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@tigura.pl z dopiskiem "Spedytor".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dobra, ciekawa, dobra pensja + premie, dużo się dzieje, dużo się robi i trzeba ogarniać tlsa. Warto pracować w firmach z wielkopolski, np z Poznania lub okolic, przykładowo spedycja MW Spedition z Obornik pod Poznaniem szuka osób z językiem niemieckim i angielskim, pracę masz jak w banku, głównie transporty na Niemcy i UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spedytor Międzynarodowy Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Numer referencyjny: SM/04/17 Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy: • Kompleksowa organizacja transportów drogowych na terenie UE • Organizacja przewozów pod kątem formalnym, nadzór nad dokumentacją spedycyjną • Stała analiza i optymalizacja kosztów • Monitorowanie i kontrolowanie realizacji zleceń transportowych • Dbałość o jakość i terminowość realizowanych zleceń • Współpraca z magazynem • Obsługa komputera w zakresie programów spedycyjnych • Utrzymywanie i rozwijanie relacji partnerskich ze strategicznymi klientami • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Od kandydatów oczekujemy: • Doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego lub Krajowego • Min. średniego wykształcenia, mile widziane wykształcenie kierunkowe • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym • Ukierunkowanie na realizację wyznaczonych zadań • Umiejętności organizacyjnych i analitycznych • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków • Komunikatywności, otwartości i umiejętności pracy w zespole Nasz Klient oferuje: • Stabilną pracę w firmie o ponad 20-letnim doświadczeniu na rynku • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Dobre wynagrodzenie podstawowe + możliwość uzyskania premii • Dodatki pozapłacowe w postaci karty Multisport i dodatkowego ubezpieczenia • Możliwość awansu w strukturach firmy • Wsparcie i pomoc ze strony przełożonego • Możliwość wpływania na rozwój firmy • Stacjonarną pracę w przyjaznej atmosferze Proszę o przesyłanie CV na adres urszula.hryciuk@grupaprogres.pl w tytule koniecznie wpisując nazwę stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję od kilku lat w Lit Polska z Zielonej Góry i jestem zadowolony. Jest nacisk na samodzielność i kreatywność, mi to akurat odpowiada, więc dobrze się tu czuję. O zaangażowaniu niby nie ma co wspominać, bo to podstawa wszędzie, ale tu je naprawdę doceniają. Jest dobrze, firma duża, awansować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek222
Ja pracuję w firmie Orange Logistics z Katowic , fajna firma, zarobki wyższe niż wszędzie wcześniej miałem. Polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam firmę transportową w warszawie i poszukuję spedytora międzynarodowego do prowadzenia moich aut po UE(praca na giełdach transportowych). Są to busy z windą. Oferuje stałą pracę i dobre zarobki. Zainteresowanych proszę o kontakt na: eutranspo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trudna praca, ale spróbować nie zaszkodzi. Informacje o tym, z jakimi trudnościami musi na co dzień zmagać się spedytor, masz np. tu: http://fructustransport.com/spedytor-gwarant-dostarczenia-towarow-na-czas/. Od siebie dodam, że z czasem satysfakcja z pracy przesłania cienie tego zawodu (czyli przede wszystkim niezadowolonych i wiecznie roszczeniowych klientów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selek547
Praca niestety nie nalezy do najlatwiejszych, ale z premia mozna miec bardzo fajne wynagrodzenie - w zaleznosci od firmy. Ostatnio zamontowali nam system GPS Transmobil, jest on bardzo prosty w uzytkowaniu. Wszystkie dane mozna pobierac w szybki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, Lit Polska to dobra firma, brat tam pracuje i jest zadowolony, pasuje mu atmosfera, płaca jak na początek w sumie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek993
Jeśli pracujecie na dobrym systemie GPS to praca spedytora nie jest trudna. U mnie w firmie używa się systemu GPS od Transmobil. przede wszystkim w każdej chwili mogę sobie pobrać raport i kartę kierowcy, wiem, gdzie każdy kierowca się znajduje, wiem ile im trasy pozostało i mam odczyt z tachografów. To ułatwia mi całe planowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zacząłem w branży z firmą Blau - Speed i jestem zadowolony..nabralem doswiadczenia, podszkolilem sie i generalnie bardziej poznalem branze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×