Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daulatka

PRACA spedytor proszę o wypowiedź

Polecane posty

Gość gość
Praca spedytora jest dość odpowiedzialna, więc jeśli chcesz pracować z odpowiedzialnymi i rozsądnymi ludźmi to tylko w blau-speed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba7

Zajrzyj na oferty pracy w firmie blau-speed. Sam pracuję u nich i wiem że jest dobrze i można zarobić więc polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raff

Też dołączam się do poleceń Blau Speed, bardzo dobra firma spedytorska, pracodawca szanuje pracowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek

Raz pracowałem w pewnej firmie, gdzie przerwy trwały 15 minut.., ponadto warunki były naprawdę tragiczne. Zmienilem firmę na 123 Logistics i jestem zadowolony, pracuję już sporo czasu u nich i naprawdę jest bardzo dobrze, jeśli interesujecie się tym i czujecie zapał do takiej pracy to polecam , ważne aby być komunikatywnym i zorientowanym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znam 123 logistics, znajomy tam pracuje i nie narzeka na warunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz robię w Blau Speed i nie narzekam jeśli chodzi o pracę. Umowa jasno określona - podstawa i premia, więc jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby być dobrym spedytorem trzeba być osobą zorganizowaną i wielozadaniową, która nie boi się wyzwań. JA pracuje w tej branży od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio pracodawca wysłał mnie na studia podyplomowe, aby dać mi awans. Postanowiłam zapisać się na kierunek Logistyka, transport i spedycja. Padło na uczelnię WSKZ. Kształcenie było online, więc dla mnie idealne rozwiązanie. Poszerzyłam swoją wiedzę i w tracie 2 semestru dostałam obiecany awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×