Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pati***20

37tydzien mam dosc!!!!

Polecane posty

Gość pati***20

chce juz urodzic co zrobic??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ona chce zniszczyc
moze sex? albo pomyj okna w domu, przekop ogrodek;) podobno pomaga a czego masz dosc? Lepiej jak dzidzia jest w brzuchu do 40 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***20
sprzatanie mycie nic nie pomaga zawalam od rana do puznego wieczora mam syna ma 15 miesiecy wiec jak sie domyslasz odpoczynku zero robie kilka rzeczy naraz pilnuje go gotuje sprzatam. Ledwo co chodze wiec na sex to ja ochoty nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było sobie drugiego
nie robic tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nastawiaj sie na szybki porod ,ja mialam od 37 tc skurcze i nic z tego jestem w 42 i mam w poniedzialek wywolanie,a im bardziej bedziesz sie nastawiac ,ze szybciej tym trudniej bedzie Ci przelknac jak przenosisz ciaze,a to sie czesto zdarza ! Mnie zadne "domowe przyspieszacze" nie pomagaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***20
było sobie drugiego- ja nie mam dosc dziecka tylko ciazy wiec jak nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj! a w jakim odstepie czasu zaszlam w ciaze to juz tylko moja sprawa. majoweczka09-ja zpierwsza ciaza tez bylam po terminie tydzien i pojechalam do szpitala i zrobili mi cesarke. a prubowalas jakos przyspieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wytrzymać. Dla dziecka nie jest dobrze jak przyspieszasz na siłę. Czasem kilka dni robi wielką różnicę, tak mówi mój lekarz. Lepiej przemęcz się tydzień dwa niż gdyby dziecko mogło być chore. Całe życie przed nim. Duży brzuch jest przecież fajny np w kolejce możesz się przepchać na chama i guzik ci zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***20
majoweczka latwo nie bedzie to wiem ale wolalabym juz urodzic bo ja sily na nic nie mam jestem ta ciaza wykonczona wiec wole dwojka dzieci sie zajmowac bo z jednym i wystajacym brzuchem to latwo tez nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było sobie drugiego
terac iazy a za chwile dziecka, nawet jesli planowane to drugie to tylko czejak jak zaczniesz narzekac na dwoje dzieci, ze masz ich dosyc. pij i jesz wszytsko co malinowe pomaga na porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***20
chanelioza- wiem wiem ze kilka dni robia roznice i tak i tak nic nie zrobie pozostaje mi tylko czekanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***20
było sobie drugiego- kazdy na cos narzeka. Ja ma poprostu dosc ciazy wole z dwojka siedziec niz meczyc sie z brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Na mnie też nic nie działało. Miałam termin na połowę lipca, ale lekarz był pewien, że na koniec czerwca urodzę - ja się sama na to nastawiałam. :P A urodziłam na początku sierpnia w 43 tc poród wywoływany. Ale masz fajnie, że Ci cesarkę zrobili tydzień po terminie. :P Tak o pojechałaś i powiedziałaś, że jesteś po terminie a oni na cesarkę Cię wzięli? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da rady u mnie przyspieszyc niczym,ja mam dwie corki urodzone w terminie.. Poprostu maly jest glowka wysoko i w poniedzialek jak tak nadal bedzie to CC,mialam termin na 19 czerwca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo tego ze wzgledu na jazdy z sercem nie moge miec podanej oksytocyny dozylnie..wiec czym oni maja mi to wywolac,zelem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***20
oj 43 tygodni to ja nie wiem co bym zrobila jak bym miala jeszcze tyle chodzic w ciazy. Moj lekarz dal mi skierowanie do szpitala napisal ze tydzien po terminie jestem nastepnego dnia rano zrobili mi cesarke z powodu klykcin. Teraz jestem wyleczona i choroba nie wrucila wiec mam urodzic sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***20
aha to chyba lepsza cesarka juz w twoim wypadku. u mnie dziecko tez jest glowka wysoko wczoraj bylam u lekarza i nic sie nie ruszylo od poprzedniej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w 41 tc nie mozna bylo wykonac nawet masazu szyjki bo wysoko i pozamykane ,termin na bank dobry ,a polozna sugeruje ze maluch za wielki ,dlatego tak jest,mieszkam w UK,wiec wszystko tutaj wyglada inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Ja miałam wywoływany poród żelem. Też kroplówki nie mogłam dostac ze względu na ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***20
do poniedzialku nie dlugo juz jestes przygotowana do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×