Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cielątko

Egipt z 2 letnim dzieckiem - wróciłam

Polecane posty

Jakiś czas temu pisałam tu o tym wyjeżdzie i oczekiwałam waszych rad. Wróciłam i było ok. Małej nie dosięgnęła zemsta Faraona. Jadła raczej wszystko tzn. to co chciała: naleśniki, frytki, mięso, owoce, słoiczki polskie. Piła herbatkę BV i ich soki z kartonu i dystrybutorów. Kilkakrotnie napiła się wody z basenu ale nie było reakcji "ustrojowej". Buzię zęby i jej miseczki, łyżeczki, butelki myłam korkowaną wodą. Tę wodę także podgrzewałam by dać jej mleko czy kaszkę. Tyle w skrócie jak macie pytania to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski w kropki
na kafeterii zawsze padakuja, mnie odradzaly wakaacje w 6 miesiacu...a czulam sie rewelacyjnie, maly tez i ile wypoczelam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waka waka wakacjee
no to fajnie że wypoczeliście :) ja bym się na kraje arabskie z dzieckiem nie zdecydowała , dla mnie samej bez dziecka było tam za brudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo nim
z jakim biurem byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię z tego sensacji po prostu dziewczyny mi odradzały wyjazd. I rzeczywście było tam mnóstwo rodzin z dziećmi i to malutkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo nim
a zle opinię sa na necie o tym biurze. ja za rok planuje z dzieckiem 2 letnim. dotąd z triada jezdzilam i było ok ale nie wiem co teraz jak triada padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas problem zaczął się już po wylądowaniu. Wsiedliśmy do autokaru a ten popsuty a po chwili rezydentka mówi że nasz hotel jest przepełniomy i nie ma możliwości po zakwaterowaniu się zmiany pokoju, dlatego proponuje nam inny hotel - sąsiedni. Mielibyśmy wtedy możliwość korzystania z dwóch hoteli. Nie skorzystaliśmy. Z małymi dziećmi nie planowaliśmy spacerów między hotelami. A pokoje były ok. Za 5 $ dostaliśmy pokoje blisko basenu. I jeden obok drugiego bo byliśmy ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz
Jak rozumiem do Egiptu wyjechałaś 3 lata temu a córka ma oliwkową cerę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werusia37
Ile taka wycieczka kosztowala od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeefded
cielątko wracaj i pisz ile ta wycieczka kosztowałą od osoby, bom bardzo ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos boi się arabskich krajów to polecam Grecje, Turcję, lub Chorwacje. Wróciłam w 4 miesiacu ciąży z Rodos i było super. Trzeba tylko uważać na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
ciesz się że ci się udało spokojnie wypocząć - moja mama była 2 tyg temu i po powrocie przez 3 dni miała takiego mega wirusa że z kilbelka niewychodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama może była w kiepskim hotelu i się zatruła ? Mi też to się przytrafiło, ale w Europie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46Glt5VM7MK6sBeRenIT10ZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×