Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deichman

Odnośnie rekrutacji na studia

Polecane posty

Gość deichman

Rekrutacja na studia trwa w związku z tym mam pytanie- wybieram się na socjologię i 'Kryterium w postępowaniu kwalifikacyjnym stanowi średnia arytmetyczna punktów uzyskanych ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych na egzaminie maturalnym przeliczanych według następujących zasad: - poziom podstawowy: % uzyskanych punktów*0,1= ilość punktów rankingowych - poziom rozszerzony: % uzyskanych punktów*0,15= ilość punktów rankingowych (*-iloczyn) W przypadku gdy kandydat zdawał przedmiot w poziomie podstawowym i rozszerzonym bierzemy pod uwagę wynik dla niego korzystniejszy.' - powinnam zaznaczyć, że zdawałam ang podstawę i rozszerzenie, czy sama sobie przeliczyć która wersja bedzie lepsza i zaznaczyć jedno? bo ja już nie ogarniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid67834
Hej, wybierz wersję korzystniejszą dla siebie :) Ja też jestem po socjologii na Wyższej Szkole Ekonomiczno Informatycznej w Wawie. To że nie można znaleźć pracy po tym kierunku to mit, ja znalazłem. I to poniekąd związaną z moim zawodem, jestem riserczerem w domu mediowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00007
widocznie miales dobre znajomosci albo lizales tylek komu trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×