Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna Stolarczyk

Mogę gdzieś kupić internet na 2 tygodnie?

Polecane posty

Gość bo ja wiem....
może trzeba sprawdzić w plusie, play, orange, tmobile??? ee to głupi pomysł niestety nie wiem jak ci pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafdadssXZC
Piszesz, że internet z telefonu odpada (czyli ten poprzez sieć GSM), a za chwilę że potrzebujesz model do laptopa (który przecież też służy do łączenia się z netem poprzez sieć GSM). Gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisała z telefonu
odpada a nie z sieci gsm do laptopa potrzebuje gdzie tu błąd logiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafdadssXZC
Ja pierdziu. Telefon może działać jako modem do laptopa. Już czaisz czy jeszcze za trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie musi
gdy używasz telefonu jako modemu to używasz też sima z niego a możesz wziąść osobny modem do laptopa nie używać tego sima i nie bawić się w kabelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja nie znam sie. Siostra trafila do szpitala na rehabilitacje na 4 tygodnie, w szpitalu jest na sali z babciami 65+, a sama ma 18 lat. Wziela laptopa, ale w szpitalu nie ma lacza wifi ani nigdzie nie moze sie podlaczyc. telefon ma stary, wiec nie sadze zeby dalo sie z niego jakos korzystać z internetem. Dla takiej nastolatki wakacje w szpitalu to tragedia, wiec chce jej jakos ten net ogarnac. tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stronach operatorów
posprawdzaj oferty netu mobilnego i jakie są okresy próbne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafdadssXZC
Pobieżnie przejrzałem oferty operatorów i chyba już nikt nie oferuje okresu próbnego. Musisz dokładnie przejrzeć regulaminy, a jeśli okaże się że nigdzie nie ma bezpłatnego okresu próbnego, to najlepszą ofertę ma chyba Play. Zestaw z modemem kosztuje 129zł. W tym 1GB transferu, a jak się skończy to doładowanie za 50zł daje ponad 3,6GB danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafdadssXZC
Aha...chyba, że siostrze wystarczy pisanie na gg/skype i odbieranie maili to najtaniej wyjdzie karta w plusie, gdzie za 7zł na miesiąc ma się internet (z jakimś niedużym limitem transferu danych), a po przekroczeniu limitu internet działa dalej tylko że wolniej. No ale minus tego rozwiązania jest taki, że trzeba by osobno zakupić modem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to trzeba wbić
się w regulaminy i w znaleźć czas jaki mamy na rozmyślenie się i odstąpienie od umowy jak by było np tydz to najwyżej zmienisz siostrze operatora i modem trochę zachodu ale darmo powinno wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafdadssXZC
Tak, taki. Wszystko byłoby ok, ale jak chce seriale oglądać to akurat internet musi być w miarę szybki, no i dużo transferu to pożera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamaniana
można znaleźć net, który działa jak telefon na doładowania i tam wybierasz sobie na ile chcesz i ierzesz, potem możesz go doładować, jak ise wytraci a będzie ci potrzebny. zapytaj w każdym miejscu. ja wzięłam sobie coś takiego w play, bo jadę na koncert queen do wrocławia, netu w telefonie nie mam a będę potrzebowała na laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie
w jakiej sieci masz telefon czy ta kuzynka/kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnbtbn
kup starter do plusa za np 9 zł, doładuj jeszcze za 10 zł jak już to zrobisz wciskasz *110# wypierasz pakiety nastepnie internet nastenie internet non stop 15 (opłata 15 zł) i przychodzi sms że aktywowano pakiet, wkładasz kartę do modemu i modem do kompa, łączysz i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thegratkate
w Play'u chyba też jest możliwość wzięcia internetu na doładowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie
orange na karte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnie masz wymagania
z kosmosu. Aby serial obejrzec to trzeba miec internet bez limitów. wezmiesz takie 1 giga transferu to w dwa dni to sie skonczy :O Kazdy internet mobilny ma limity!!!!! takim czyms to mozesz sobie wiadomosci poczytac a nie bawic sie w ogladanie filmikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o internecie mobilnym z orange? http://www.orange.pl/kid,4002010828,id,4003859704,article.html Jak zasięg, prędkość itp? Ktoś posiada? Jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statham
Zapisz się już teraz na testy internetu LTE i korzystaj z internetu w swoim smartfonie gdziekolwiek jesteś! > http://tr5d.pl/r/r5dkonkurs-lte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×