Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letni funkcjonariusz

Kobiece nogi!

Polecane posty

Gość Letni funkcjonariusz

Wygolone, gładkie i pięknie subtelnie wyrzeźbione z delikatnie podkreśloną łydką i finezyjnymi kostkami z cudownymi stopami wrażliwymi na dotyk. Oczywiście na wysokim obcasie lub szpileczce. Jak takie seksowne panie widzicie na ulicy to nie macie ochoty podejść i pomiziać piórkiem takie piękne nóżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piórkiem nie, ale to jest to co zwraca mojąuwagę...takie nóżki....mmmm.... móc je całować, dotykać... spuszczać się na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrtuolk
ja mam takie :) ale nie na szpilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letni funkcjonariusz Jak takie seksowne panie widzicie na ulicy to nie macie ochoty podejść i pomiziać piórkiem takie piękne nóżki? mamy, ale nie piórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik pieszczot
Anna Mucha ma piękne nogi :) A jej stopy to już czysta finezja, bosko wygląda ta kobieta na wysokim obcasie.. marzę o tym żeby ją kiedyś całować, lizać i łaskotać po tych jej ślicznych nóżkach !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierwonik - masz rację - zwłaszcza jak stoi na obcasie i ma fotkę cykniętą z boku - widać jak ma ładnie ukształtowane łydeczki ;) i przejście z kolan do ud....mmmm no i podbicia stópek - niemal idealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - kiedys był taki temat... może reaktywujemy - odważne posiadaczki pięknych nóg prosimy o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik pieszczot
O tak, jak szanowni panowie wyżej piszą, może jakieś fotki pięknych nóg forumowiczek? A co do Anny Muchy to johnzotwocka trafił w sedno i chyba nikt nie mógł tego lepiej opisać! Anna Mucha ma cudowne nogi, bez dwóch zdań jest bardzo atrakcyjna. Kiedy widzę jej nogi na zdjęciach i te cudowne łydki i kostki oraz zmysłowe kolana to świra dostaję. Panowie jak to jest? Też się tak męczycie jak gdzieś na ulicy widzicie takie piękne nogi? Bo ja wytrzymać nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak to jest? Też się tak męczycie jak gdzieś na ulicy widzicie takie piękne nogi? ja przeżywam katorgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik pieszczot
No właśnie... a kobiety marudzą że to one się męczą jak mają okres itp.. a my musimy walczyć sami z sobą :( kiedy widzimy takie piękne nogi! Nie wspomnę już jak jestem w klubie z dobrą muzyką, dyskotece i widzę te piękne nogi to potem mogę zapomnieć od spaniu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cala anna mucha
przyznala sie w jakims wywiadzie, ze smierdza jej stopy. takze milych fantazji. tak czy inaczej to skresla u mnie kobiete :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też się męczę jak widzę takie nóżki.... a co do ostatniego komentarza - jak umyje to nie śmierdzą, cipka czy kutas też smierdzą po całym dniu w majtach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
troche mi żyły widać ale od upału tak mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka! Bardzo ładne nogi - brawo za odwagę...a żyłki na stópce - może nie wiesz ale to jest jeden z elementów, który często podnosi atrakcyjność stopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
no tak przed chwila:P oki zaraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoppkowa
lidka fajne nogi tylko czemu taki brzydki kolor lakieru ? ja tam stawiam na klasyczna krwista czerwien :D zaraz bede malowac stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka - śilczne ładne paluszki... jakbyś mogła usiąść i wystawić dwie złączone stópki podbiciami do obiektywu ;) a może napiszesz do mnie na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik pieszczot
john widzę nie tracisz czasu :) prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
stoppkowa koralowy pod kolor wzórów na tunice;) czerwony już mi się znudził:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
john jestes fetyszystą kobiecych stóp?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka - można to tak nazwać, ale bez wariacji, że tylko stopy - każdy centymetr kwadratowy kobiecego ciała wart jest uwagi, pocałunków i pieszczot i nie tylkko stópki i nogi są w kobiecie podniecające ;) ale fakt... zwracam na to sporą uwagę i lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik pieszczot
Ja jestem fetyszystą kobiecych stóp i uwielbiam łaskotać kobiety w stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzy łechtaczka
A lubi ktoś z was kobiece wygolone pachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
Kraków okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×