Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bosiepytamboniewiem

3-miesieczne niemowle probuje siadac-pozwolic?

Polecane posty

Gość bosiepytamboniewiem

Jestem tym troche przerazona..w lezaczku musze go przypinam pasami,bo inaczej sie podnosi..od urodzenia jest bardzo silny,bo praktycznie nie mial problemow z trzymaniem glowki..urodzil sie tez duzy,bo wazyl prawie 5kg..i nie wiem czy pozwolic mu na to podnoszenie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laloooonia
Jak sam probuje,to widac ma wysratczajaco silne miesnie. pozwolic dlaczegozby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sie przyglądam
3 miesiące to troche za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gycivghjhb
Dzieci wychowane na leżaczkach bujaczkach często próbują zbyt wcześnie wstawać i jest to właśnie wina tego, że zbyt często leży w leżaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula88****
moja tez tak miala. moze i wina lezaczka nie wiem. ale nie pozwalaj. pytalam sie o to poloznej. powiedziala ze nic na sile. i mozna tam od czasu do czasu podciagac dziecko do siadu ale od razu klasc z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotojpg
3 miesiące to przede wszystkim jak na leżak za wcześnie a po drugie moze mieć wzmożone napięcie mięsniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosiepytamboniewiem
moje pierwsze dziecko lezalo w lezaczku duzo wiecej,a nie probowal siadac,poza tym czasem musze malego polozyc do lezaczka,bo nie mam gdzie,na ogol lezy na macie na dywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihi
mój też próbował siadać jak miał 3 miesiące a później mu przeszło i znowu zaczął swoje próby jak miał 5,5 miesiąca. też od początku był bardzo silny mimo że nie był duży. już podczas pierwszego przebierania gdy położna położyła go na brzuszku żeby mnie wszystkiego nauczyć podnosił główkę i to dość wysoko jak na kilku godzinnego noworodka( aż położna się dziwiła). dodam że leżaczka zaczęłam używać dopiero miesiąc temu a syn ma 7 miesięcy. ja swojemu pozwalałam na takie próby ale nie za często żeby się nie przemęczał i tak jak napisałam po jakimś czasie mu sie już nie chciało podnosić a nawet głowy nie podnosił prawie wcale jak leżał na brzuchu. teraz chce już stawać na nogach a jak już ustanie to muszę na siłę sadzać bo tak sztywno stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajecznisia
No ale jak to.sie pozwala albo nie pozwala? dziecko chce sie podnosic,to mu glowe do podlogi przytrzymywac czy jak? Oczywiscie nie pomagac,nie podciagac,ale to,co sam umie zrobic,to i tak bedzie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmalutkaZosia
moj mial 4,5 jak zaczal siadaci bez problemu wszystko zaczal robic wczesnie i nie ma zadnych wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia1507
Smalutka Zosia- tylko, że 4,5 miesiąca a 3 miesiące to "lekka" różnica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz lużną stówę?
To kup mu Bumbo i tam niech sobie siedzi skoro już go ciągnie. To nic nowego. Dzieci uczą się siadać od 3 mies. Bumbo i Bebepod są od 3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz luźną stówę?
luźną miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×