Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kacha11111

uda i posladki

Polecane posty

Gość kacha11111

hej, jakie sa dobre cwiczenia na uda i posladki, zeby je wyrobic, jestem szczupla a nawet za szczupla , i chcialabym miec troche wieksze uda, bardziej wyrobione i odstajace posladki, dokladnie tak jak na tym zdjeciu http://slimeo.pl/artykuly/galeria/brazylisjkie-ksztalty-czyli-jak-podniesc-i-ujedrnic-uda-i-posladki/ chodzi mi zeby posladki schodzily tak na bok, i nie wiem czy to sa juz posladki czy jescze moze uda i nie wiem jak cwiczyc zeby wlasnie sobie te boki tak zaokraglic, mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha11111
up , odpiszcie cos, szukam na necie ale nic nie moge znalezc, dodam ze nigdy nie bylam chudzinka, zawsze mialam kawalek tylka, ale po ciazy bardzo schudlam i poki co nie moge przytyc, nogi mam jak patyki, zero tylka, jem duzo, cwicze ale nie wiem jakie dokladnie cwiczenia wykonywac zeby zaokraglic uda i posladki. Zauwazylam ze trenerki fitness czesto maja takie posladki malutkie, jedrne , podniesione i tak fajnie te posladki na boki schodza, w sumie to one sie lacza z udami i dlatego nie wiem jak cwiczyc , zeby te boki mi sie zaokraglily od bioder. ehhh odpiszcie czy w ogole wiecie o co mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczenia plus dieta białkowa
byz budować miesnie potrzeba treningu siłowego (z obciażeniem) plus ospowiedniej ilości białka ćwicz przysiady, wykroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj 8 minut na pośladki i na nogi. To taki domowy trening, możliwy do wykonania wszędzie i zawsze. Moim zdaniem może być efektywny w twoim przypadku, a nie jest bardzo męczący i czasochłonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×