Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleżanka Magdy

28 lat i nigdy nie była u ginekologa

Polecane posty

Gość koleżanka Magdy

Moja znajoma. Moje argumenty do niej nie trafiają. Nigdy nie współżyła, cykle ma regularne. Wie, że jest zdrowa. Jak przełamać jej niechęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorcia
Trudno powiedziec. moze byc tak,ze sie wstydzi w tym wieku pojsc jako debitantka,a moze ma takie podejscie,jak tu czasem mozna przeczytac -wiem ze jestem zdrowa,nikt mi sie bedzie miedzy nogi zagladal. albo jak moj ojciec -uwaza,ze jak sie pojdzie do lekarza,to sie zacznie lawina badan,lekarstw,az w koncu sie umrze. Ludzie maja rozne powody niechodzenia do lekarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werusia37
Jak jest dziewicą i ma regularne cykly to po co ma iść do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorcia
Trudno powiedziec. moze byc tak,ze sie wstydzi w tym wieku pojsc jako debitantka,a moze ma takie podejscie,jak tu czasem mozna przeczytac -wiem ze jestem zdrowa,nikt mi sie bedzie miedzy nogi zagladal. albo jak moj ojciec -uwaza,ze jak sie pojdzie do lekarza,to sie zacznie lawina badan,lekarstw,az w koncu sie umrze. Ludzie maja rozne powody niechodzenia do lekarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werusia37
ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorcia
Na przyklad po to,ze rak.szykki niwe daje zadnych pbjawow,a jak juz daje,to wlasciwie trzeba juz trumne szykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animmumru
Moja znajoma też do 26 roku życia nie była u ginekologa, a współżyła. Jak wpadła, to do 3 ginów chodziła tak jej się odmieniło :D. Swoją drogą ja pierwszy raz u gina byłam jak miałam 14 lat, później bywałam kontrolnie, a potem nie byłam chyba z 5 lat i poszłam dopiero jak zaplanowaliśmy mieć dziecko. Też mam 28 lat, tyle że dziewicą nie byłam i nie żałowałam sobie sexu z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werusia37
jak ona jest dziewica to szyjke macicy lekarz nie zabaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma nie
była u gina az do 35 lat az zaszła w ciaze to dopiero laziła i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przasadzacie. A do endokrynologa/kardiologa/gnatologa też profilaktycznie od 10 roku życie pomykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dupy nadstawialas bylo
ja pierwszy raz w wieku 26 lat poszlam, bo w pracy były badania, wszystkie sie zapisaly no i nie mialam wyjscia :P od czasu jak zaszlam w ciaze to juz chyba 4 ginekolog :P takze, przyjdzie jak bedzie 'trzeba' . Ja nie bylam bo bylo mi wstyd a dziewictwo stracilam jak mialam 17 lat , no prawie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×