Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiady dla 4 osob

mam znajomych na glowie

Polecane posty

Gość obiady dla 4 osob

przez kilka dni - nie chce brac od ich pieniazkow, ale sama tez mam niewiele, co gotowac zeby bylo w miare tanio ale i smacznie? Dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode ziemniaki z koperkiem
i jajka sadzone + kefir pizza domowa wychodzi niedrogo młoda kapusta i pieczona albo smażona kiełbasa zapiekanka makaronowa z wędliną, pieczarkami, cebulą, i co tam masz w lodówce :) korzystaj z tego, co sezonowe i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode ziemniaki z koperkiem
cukinia, ziemniaki, pieczarki ewentualnie pomidory, cebule czy kalarepki nadziewane i zapiekane: nadzienie z mięsa mielonego i ryżu przyprawione aromatycznie podajesz z sosem pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHłodnik i ruskie
ruskie pierogi (w dawnej Polsce zawsze nazywane warszawskimi, a nie ruskimi :-P ) są tanie jeśli własnoręcznie je zrobisz kopytka makaron z sezonowymi owocami , jeśli masz własne z ogródka makaron, ryż lub kasza jaglana z owocami takimi jak: porzeczki wszystkich kolorów maliny truskawki wczesne jabłka że śmietaną CHŁODNIK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zawsze ugotuj zupę
zupa jest niedroga ale pożywna. I goście się najedzą. Możesz nakisić małosolnych ogórków, zrobić surówkę z młodej kapusty do obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek drutu
kiszone ogórki i surówka z kapusty... no zajebiste rady. weź od razu beczkę tych ogórków zrób, żeby na cały pobyt starczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj miałam niedrogi
a pyszny obiad ;) Kalafior panierowany z ziemniakami i mizerią z ogórków ;) Kalafior taki wielki kupiłam za 3zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zawsze ugotuj zupę
ogórki i kapusta jako dodatki do obiadu, naucz się czytać lebiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHłodnik i ruskie
Wiadomo ZUPA to podstawa :-) masz rację: tanie, zdrowe i pożywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zawsze ugotuj zupę
hej, jak masz wenę możesz zrobić szybkie, tanie i łatwe ciasto z owocami 1 szklanka cukru 4 łyżki oleju 4 jajka 1 1/2 szklanki mąki 2 łyżeczki proszku do pieczenia olejek zapachowy - niekoniecznie owoce dowolne Wszystkie składniki miksujesz, wylewasz do keksówki, układasz na to owoce i do piekarnika na ok 50 minut w 180 stopniach. ciepłe posypać cukrem pudrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszalas ludzi do siebie wiedzac , ze nie masz kasy zeby ich wykrmic? Bedziesz im na obiad pizze serwowac albo inne badziewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest złego w pizzy domowej
ja uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest złego w pizzy domowej
U mnie goście jedzą zawsze to samo, co ja bym jadła. Po co się spinać. Ma być sympatycznie i domowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja nie jem na codzien pizzy domowej bo nie chce tyc my jemy cielecine, wiprzowine, drob chudy do tego salatka i ziemniaki ale to ostatnie to dla pozostalych niestety nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiady dla 4 osob
Nie, nie zaprosilam, przylatuja do uk jutro, i beda szukac pracy i mieszkania - obrotni ludzie wiec do tygodnia sie wyprowadza - tak bylo w zeszlym roku, jak przyjechali sobie dorobic. A my jedziemy na wczasy wiec oczywisice kazdy grosz sie liczy. Pytali czy pomoge i przyjme na chwilke - zawsze pomoge jak moge. To tak dla wyjasnienia. Dziekuje bardzo za wszystkie rady i przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiady dla 4 osob
No wlasnie tak mysle ze poprostu bede gotowac jak leci tylko wieksze ilosci, typu zapikanka makaronowa, moze jakies curry indyjskie wegi, ziemniaczki mlode (teraz ich pelno) z mizeria i jajkiem, zupy jak najbardziej i tak robie malemu, kotlety mielone z frytkami i tzatziki, ot takie tam ;) Zawsze kurcze pomagam jak moge, oczywiscie generalnie mi chodzilo w pierwszym poscie zeby fajnie ich przyjac bo to naprawde fajni ludzie, ale tez nie wydac majatku dla dodatkowych dwoch osob - sniadania, obiady i kolacje no to same wiecie jak jest. Dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim potrawy mączne. zawsze możesz się z gośćmi zorganizować i razem możecie pokleić pierogi na przykład :) wiem z własnego doświadczenia, że to może być całkiem przyjemna 'posiadówka' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDELSSSSS
Gulasz, zupy, placki np ziemniaczane, nalesniki do zupy, zapiekanki makaronowe, pizza domowej roboty super pomysl, choc co niektorzy nie potrafią takowej zrobić iw wolą gotową kupować a śmieją się z domowej. Ale to tylko idioci z natury tak mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×