Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yhyyy

Jak się kupuje bilety w tramwaju w Krakowi? To nie prowo poprostu jestem ze wsi

Polecane posty

Gość yhyyy

Chce z Aleji Jana Pawła II dokładnie spod stadionu AWF dojechac do Galeri Krakowskiej ul. Pawia i po pierwsze nie wiem jak wyglądają rozkłady jazdy tramwajów a po drugie jak mam kupić bilet u kierowcy? powiedzieć, ze chce na Dworzec? Ile kosztuje taki bilet? Tak nie jechałam nigdy tramwajem ani autobusem w dużym mieście, a nie chciałabym się zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avaro
zarówno w tramwajach jak i autobusach są kasy biletowe tam możesz kupić sama bilet wybierasz czasowe,ulgowe jakie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek drutu
możesz kupić bilet w tramwaju (są specjalne automaty z biletami) albo tradycyjnie - w kiosku. na tą trasę, którą planujesz kup bilet normalny i będzie ok. a rozkłady jazdy masz wywieszone na każdym przystanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhbg
Bilet kup sobie w kiosku, powiedz po prostu "normalny na komunikację miejską". W tramwaju/autobusie musisz go skasować (zobaczysz jak ludzie to robią :P) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyy
w każdym kiosku można kupić bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to tak już czasem jest
tiaaaaaaaa, zwykłe prowo, nie wierzę, że można być tak nierozgarniętym. Cud, że komputer włączyłaś i wątek umialaś dodać na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyy
kto pyta nie bładzi... nigdy nie jechałam komunikacja miejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieminka
najlepiej tramwajem 15,10,albo 12 bilety kupisz w kiosku, albo w automacie. w kiosku normalnie mowisz ze chcesz bilet godzinny, lub np dwukrotneg kasowania- jesli chcesz wrocic, a w automacie wszytsko jest napisane wystarczy tylko czytac i naciskac odpowiednie okienka i wrzucic kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyy
a orientuje się ktoś może na jakim przystanku wysiaść aby było najbliżej do Galeri Krakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyy
czyli 10 lub 15 zawsze na Dworzec dojadę? a na który przystanek dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Febblie
nie wszyscy są z miasta, jeździłam komunikacją miejską kilka, może kilkanaście razy. Taa, bo na pewno wszyscy tutaj są z Warszawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyy
na trasie sa przesiadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokokoko
wysiądź dworzec główny-galeria krakowska zachód czy jakoś podobnie --- KONKURS: Wygraj Smartphona Sony! http://adf.ly/9oEJq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyy
Gdzie można kupić bilet w pobliżu AWF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokokoko
nie bywam tam ale kiosk albo automat powinien tam być w koncu studenty bilety tez kupuja --- KONKURS: Wygraj Smartphona Sony! http://adf.ly/9oEJq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jezdże komunikacja miejska, tylko taxówkami - zawsze korzystam z uslug tej korporacji www.radiotaxi919.com/web/index.php/pl/ bo lubię wygodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×