Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamana madzia

Kto urodził zdrowe dziecko mimo picia alkoholu w 6 tyg. ciąży?

Polecane posty

Gość załamana madzia

Kto urodził zdrowe dziecko mimo picia alkoholu w 6 tyg. ciąży? Mam właśnie taki problem, że miałam okres i nie wiedziałam,że jestem w ciąży, a piłam kilka razy alkohol, w tym 2 razy na początku 6 tyg. Z wracam się do Mam które miały tę sytuację, a mają zdrowe kilkuletnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina karolinaa
w 6 tygodniu jeszcze nie ma łożyska i pępowiny więc alkoholo nie przenika do płodu, także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 6 tyg to raczej niemozliwe. naucz sie pisac bo to , ze jestes alkoholiczka to juz wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana madzia
Do jagoda369...Nie jestem alkoholiczką. Nie wiedziałam, że jestem w ciąży i nie bądź taka mądra, bo żeby Ciebie takie coś nie spotkało....Piję bardzo rzadko alkohol, a pech chciał, że akurat w tym czasie tak się złożyło, że wypiłam: w piątym tyg 1 pełną lamkę szampana, potem w 6 tyg 1piwo i pełną lampkę szampana, a 3 raz 1 pełną lampkę wina i i 1 pełną lamkę szampana. Osądźcie kochane...co ma alkoholizm do tej sytuacji? Poza tym szukam kobiet, które miały podobną sytuację i urodziły zdrowe Dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombiicha
No.czytam i czytam i nie wiem,o co chodzi jagodzie z ta nauka pisania... Ja pilam alkohol na poczatku ciazy,zanim sie zorientowalam i malej nic nie jest. to ssie zdarza wielu kobietom,niektore nawet ostro imprezuja. Nic sie nie boj bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie, nie stresuj sie tak
spokojnie, ja dowiedziałam sie o ciązy ok 6 tygodnia, a wczesniej 2 weekendy pod rząd imprezowałam, alkohol też był. Nie upijałam sie jakos bardzo, ale przez cąłą noc kilka drinków wypiłam. tez sie martwilam, ale lekarz powiedział, ze przesadzam. Urodziłam zdrowa, wspaniałą córę :) A wogóle to gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko przebiegło pomyslnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam bo lubię
jagoda się nie przejmyj, to satar pudernica z niegrzecznym dzieckiem, ja też piłam w 4 tyg zle wszystko ok;) Tez nie wiedzialam ze jestem w ciazy, co sie zdarza.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDELSSSSS
Jagodo jak na razie to Ty masz największy problem z pisownią oraz z samą sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, na poczatku dziecko ma silny system obronny na wypadek takich sytuacji. moja siostra np dowiedziala sie ze jest w ciazy w 5 miesiacu dopiero jak zaczelo sie dziecko ruszac! nie bylo nic widac bo zawsze byla przy kosci a brak okresu jakos wrazenia na niej nie zrobil bo zawsze miala go raz na ruski rok. ale za to ciagle byla chora i dostawala coraz to mocniejsze antybiotyki ktore za kazdym razem zwymiotowala wiec lekarka zapisywala znow inne leki. dopiero jak oparla sie brzuchem o stol poczula ze cos jej sie rusza w brzuchu poszla do gin a tu 5 miesiac. dzis ma zdrowa 8 letnia corke wiec nie martw sie autorko. ja teraz jestem w 7 tyg i tez jak nie wiedzialam ze jestem w ciazy to wypilam i to nawet raz drinka z wodki ale jak sie dowiedzialam w 4 tyg to odrzucilam od razu wszelki alko i papierochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp
ojjj jagoda chciałaś błysnąć i się nie udało. Pierwsze zdanie jest jak najbardziej pełne ładu i składu. Pewnie połowa coś tam wypiła nie wiedząc o ciąży, łącznie ze mną. Nie pij po prostu i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja szwagierka, chlala, cpala
i chodzila na solarium, a synek jest zdrow... to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana madzia
W 6 tyg tworzą się wszystkie zawiązki narządów, układ nerwowy i już pępowina zaczyna działać i łożysko. Bardzo się stresuję. Nie mogę normalnie funkcjonować, a z natury taka ze mnie optymistka. Nie mogę sobie wybaczyć, że tak naraziłam moją Dzidzię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilas malutko i do krotkiego czasu ,a niektore matki sama znam takir dowiaduja sie w 3 miesiacu a imprezuja po kilka razy w tyg i pija duuuzzzoooo wieksze ilosci niz Ty po 5-6 piw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj autorko caly moj topik bardzo prosze !!!! a alko pije prawie kazda kobieta zanim dowie sie o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto wierszyk
"nie martw sie, na poczatku dziecko ma silny system obronny na wypadek takich sytuacji" - możesz jakoś naukowo poprzeć tę śmiałą tezę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i znam mnostwo dziewczyn ,ktore nie wiedzac o ciazy pily alkohol i kazda ma zdrowr dziecko !!!!! a prawie kazda moja znajoma tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pily duzo wiecej niz Ty wiec nie schizuj !! bo przesadzasz ,taka ilosc jak Ty wypilas to jak nic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tini mini uini
amanda idz się czymś zajmij może... zastanawiam się na czym opierasz swoją wiedzę że zaszkodziłaś dziecku piciem alko. pytałaś lekarza, czy sama tak zmyślasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie...to tylko awaria
na początku ciąży dziecko nie jest z tobą połączone łożyskiem ani pepowina, więc nie ma szans że uszkodziłaś je :) nie martw się i dbaj o siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykład ja
No to ja piłam, i nawet coś tam podpalałam ale wszystko nieświadomie. A w związku z tym iż począatek ciązy przypadł na okres wielkanocnych świąt i powrotu za granicy to żądziłam porządnie a za brak okresu wziełam zmiane klimatu.Ale tylko przez te pierwsze tygodnie, jak się dowiedziałam to koniec! A córe mam wielką i piękną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta ,ktora ma nieplanowana ciaze ,a zyje normalnie na poczatku pije alkohol ,w tym ja tez !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jestes ????? w ktoryn jestes teraz tyg ?? napewno jest ok ?? malutko pilas to nie mialo zadnego znaczenia .Ja pilam duzo wiecej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana madzia
Dziękuję Wam Wszystkim za wsparcie. Ktoś pytał w którym tyg. jestem teraz- zaczął się 7 tydzień ciąży(7tydzień od okresu), a ten alkohol był w zeszłym tyg : wtorek i środa w 6 tyg:-( Jak zaczęłam czytać o tym FAS, Fetal Alcohol Effects FAE , Alkohol Related Birth Defects ARBD , Alkohol Related Neurodevelopment Disorders ARND to wtedy się załamałam; np, na str www: http://www.przysposobienie.pl/fas_pliki/co%20to%20jest%20fas.htm http://dzieci.pl/breedingAid,13728827,title,Popijasz-w-ciazy%20-Mozesz-zniszczyc-zycie-dziecka,wychowanie_artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha no co ty autorko
no widzisz autorko, Ty się przejmujesz taką małą ilością alkoholu we wczesnej nieplanowanej ciąży, a takie stare kurvy yebane, na które nie mam więcej słów chleją całą ciążę,jarają szlugi i jeszcze twierdzą, że dzieci taaakie zdrowe!a to się dopiero okaże szmaciska! to do wszystkich, które świadomie palą i piją w ciąży - pluję wam w twarz bryndziary!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia czytalas moj topik ?? przeczytaj ?? u Ciebie napewno nie bedzie fas ,gorzej u mnie .Naprawde 90% moich kolezanek zanim wiedzialo.o ciazy pilo i jest ok wszystko ..nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkad wiem o ciazy tylko karmi pije ...a u Ciebie bylo tak.malutko tego alkoh ,ze to nie mialo zadnego wplywu , a nagonka o fas jest ,ale to.ku przestrodzs ,bo tych chorych dzieci sie nie widzi !!! chyba ,ze ktos pijany na porodowke jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolez w swiadomej ciazy nieraz piwko ,czy winko wypila i dziecko zdrowe ,raz nawet 3 tyskie w 23 tyg i pare lampek wina w 27 i dziecko sliczne zdrowiutkie ..autorko zejdz na ziemie i nie przesadzaj i nie czytaj bzdur gdzie strasza ..kazda z nas zanim sie dowiedziala normalnie zyla i pila i wiecej od Ciebie wiec nie przezywaj glupot ...ile masz lat ?? cieszysz sie z ciazy ?? masz faceta ?? mi lekarz mowil ,ze dopoki nie ma lozyska dziecko jest calkiem bezpieczne i gorzej uchlac sie w ost trym niz pierwszym !!! a jestem doswiadczona i starsza od Ciebie i nie jedno juz widzialam i nie jedna pijana ciezarna ktora ma juz duze dziecko i w pelni zdrowe i zdolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiaja mnie takie nawiedzone mamuski jak Ty napije sie tyle co nic ,a przezywa jakby cala ciaze nawalona chodzila ... nic nie bedzie Twojemu dziecku ,kazda pije na poczatku i wszystkie dzieci uposledzone musialyby byc ...ez znam wiele kobiet co cala ciaze winko popijaly i dzieci zdrowe ...wiec wez ochlon madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×