Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 taasiaa96

pooomocy

Polecane posty

Go艣膰 syylwiiaPOZNAN
dziewczyno to s膮 rakowe sprawy....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pumukia
a wiesz na co masz to uczulenie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 u dermatologa byla艣 ?
?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pumukia
szoruj do dermatologa, ewentualnie alergologa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
gdy mia艂am podra偶nienie po goleniu n贸g bardzo to drapa艂am i tak drapa艂am 偶e do takiego czego艣 doprowadzi艂am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bez dermatologa si臋 nie obejdzie,nie drap tego,a przynajmniej staraj si臋 nie drapa膰 bo rozejdzie si臋 dalej,wtedy b臋dziesz mie膰 problem.Na razie smaruj si臋 ma艣ci膮 witaminow膮,na pewno nie zaszkodzi i do lekarza:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasiankaka
To chyba grzybica sk贸ry, spr贸buj smarowa膰 szamponem przeciw艂upie偶owym albo zwyczajnie moczem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
szamponem przeciw 艂upie偶owym ?:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 masz z艂ogo duch w nogach
musisz zabi膰 ma艂ego kota i posmarowa膰 nogi jego krwi膮 i czosnek mi臋dzy nogami zawiesi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syylwiiaPOZNAN
Ludzie co wy pierdolicie za farmazony to s膮 rakowe sprawy nie wciskajcie dziecku kitu wstyd ze twoja matka sie nie zainteresowala tylko szukasz pomocy na cafe z tak rozwini臋tym stopniem choroby sk贸ry!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 id藕 do lekarza da Ci ma艣ci
i minie potrzebna masc antybiotykowa na to

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
nie chce i艣膰 do lekarza ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yyyyhhihihi
MUSISZ isc do lekarza, to nie kwestia chciec nie chciec, po prostu musisz. Idz do dermatologa, co za problem pokazac mu nogi, tylka w koncu nie pokazujesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
to mam i艣膰 sama w wieku 16 lat do dermatologa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
spr贸buj z tym szamponem nizoral. 艁upie偶 to te偶 rodzaj grzyba, mo偶e ci pom贸c. Ale lepiej poszukaj dobrego dermatologa... naprawd臋 dobrego, sprawdzonego, bo zazwyczaj to konowa艂y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
ja si臋 boje 偶e to wyjdzie co艣 nie uleczalnego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 le1ka2rz3
jestem z zawodu lekarzem moze nie alegrologiem, ale cos takiego widzialem to nowotwor skory przykro mi niewiele ci juz czasu zostalo na tej ziemi juz za pozno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
偶e co ;( ? ;o ja nie chce ;( powiedzcie 偶e to nie mo偶e by膰 prawda

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 m贸j brat ma co艣
podobnego na 艂ydkach lek gada 偶e to jaki艣 艂upie偶 pstry dosta艂 ma艣ci smaruje leczenie d艂ugie ale skuteczne idz do lek bo to sie roz艂azi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 le1ka2rz3
zartowalem !!! buehehhehehhehehehehe !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
wiesz co ja sb z tego 偶art贸w nie robi臋. dzi臋ki za takie 偶arty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
czy to nie b臋dzie g艂upio wygl膮da艂o 偶e w wieku 16 lat p贸jd臋 sama do dermatologa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yyyyhhihihi
id藕 sama lub z mam膮, co to za r贸偶nica. Zadajesz dziwne pytania. Powinna艣 si臋 martwi膰 o stan swojej sk贸ry, a nie o to czy p贸jdziesz sama do lekarza :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taasiaa96
ja nie chodz臋 do 偶adnych lekarzy dla tego tak si臋 boje. nigdy nic mi nie dolega艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yyyyhhihihi
"dlatego" je艣li ju偶/ No to czas zacz膮膰 chodzi膰. Je艣li nic nie dolega, to po co, ale Tobie dolega. To tylko lekarz i a偶 lekarz, bo zbada co masz na nogach. Nie rozumiem czego Ty si臋 wstydzisz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewkawlkp
dziwne to napisz czym to smarowa艂a艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×