Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakołowana

Kupno depilatora.

Polecane posty

Gość zakołowana

Witam wszystkich. W moich najbliższych planach mam zamiar zakupić depilator, przejrzałam już połowę internetu, a wyboru nie jestem w stanie wykonać ... Większość w dobrej cenie nie wyrywa włosków tylko jak wszyscy się skarżą ucina przy skórze, to mnie ni interesuje. Znalazłam ciekawy model, w całkiem dobrej cenie i chcę zapytać czy któraś z was może używa : ROWENTA EP 4321D0 Lovely . Dzielcie się jeśli macie jakieś inne na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakołowana
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
depilator urywa włos przy skórze, jeśli ktoś za szybko nim porusza... to normalne u początkujących użytkowniczek ;) trzeba mieć bardzo silną wolę żeby depilować się efektywnie zwykłym depilatorem. dlatego jestem zwolenniczką lasera - myślałaś o tym? popatrz sobie na stronę studio laser, mają całkiem niezły artykuł na ten temat, opis jak to działa i w ogóle..mnie przekonało, sprobowałam i jestem zadowolona :) na razie zrobiłam łydki, teraz pora na bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfffggf
ja mam philips HP6509 i jest bardzo fajny z nasadka masująca, jeśli to ma być twój pierwszy depilator to ostrzegam ze bedzie bolało ale z czasem to już sie nic nie czuje najlepiej depilować wilgotna skóre to mniej boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×