Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mała Mi 82

Gdzie kupić dobre mięso?

Polecane posty

Gość Mała Mi 82

Szukam sprawdzonego sklepu w Poznaniu, w którym będe mogła kupić mięso najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję w małym osiedlowym sklepie na naramowicach produkty z mark drobu, liste sklepow znajdziesz na swojskikurczak.pl, mieso moze i troche droższe ale za ta jakosc warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w podwarszawskim Karczewie na żaboklickiego kupujecie mięso (na żaboklickiego jest ponoc jakis dobry sklep)? Słyszałam, że jest całkiem dobre i że można je zapakowac próżniowo. Zastanawiam się właśnie, czy stamta dziczyzny nie zamówić i nie odebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Karczewie zamawiałam mięso u http://www.kiszeczka.pl/ okazało się bardzo dobre, więc polecam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszlam na ten temat bo chce na swieta kupic wieksze ilości dobrego miesa, w tym roku ja urzadzam wigilie (choc w sama wigilie poscimy to w kolejnych dniach mam pomysły na dania miesne) szczególnie chciałabym podac dziczyzne i zdaje sobie sprawe, ze musze złożyć najpierw zamowienie w jakims porządnym sklepie. Mieszkam pod warszawa wiec z tego co podaliście to chyba mam najbliżej do kiszeczki, czy znacie jeszcze jakies miejsca z dobrej jakości miesem? Cena nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre mięsko kupisz w Polomarkecie. Kupują od lokalnych ubojni i jest świeże i mięsne - co najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmakowały mi tradycyjne kabanosy wieprzowe od Anmark (można zamówić na www.wedlinylutobrok.pl ) . Sprzedają przez internet swoje wyroby i dbają o to, żeby podczas dostawy były odpowiednio zabezpieczone. Jak jest cieplej to nawet dodają do środka i styropian i zamrożoną wodę w butelce, żeby mięso miało optymalne warunki. Oczywiście wszystkojest pakowane próżniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej podjedź do ubojni takiej jak http://cezan-ubojnia.pl gdzie masz gwarancję jakości i masz pewność że dostaniesz dobrą wołowinkę, a nie jakieś nie wiadomo co z hipermarketu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też z tych osób kupujących jednak w osiedlowych sklepikach. Niespecjalnie interesują mnie typowo specjalistyczne sklepy, bo jest tam trochę drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi191
Ja mam mięsko zawsze świeże dlatego,że mój tata jest masażem i prowadzi swoją mała firmę z wędlinami własnego wyrobu i m.in mięsko również jest;) dobrze mieć tatę w takim fachu;) odchudzam się i dużo potrzebuję mięska a tata mi po prostu ułatwia szukania tego dobrego;) suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i dużo ruchu ;) dobre posiłki i efekty są na wadzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym wyborem jest kupno mięsa w lokalnych zakładach mięsnych, jest to pewniejszy wybór. Chociaż ja mięso z dziczyzny kupuje online http://sklep.dzikiespecjaly.pl/wedliny-z-dziczyzny,14,1.html w ciągu 1-3 dni dostaje paczkę z wyrobami zapakowaną w vaccum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy, jakie konkretnie? Ja osobiscie kupuje w http://www.resdrob.pl/ mieso drobiowe. Jest swieze i bardzo smaczne zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluśka
Witam ja od lat kupuje mięso w masarni Smakosz na Placu Imbramowskim i nigdy się nie zawiodlam na miesię pod względem świeżość! ☺ Szeroki asortyment świeżego mięsa ☺ jeżeli szukacie naprawdę dobrego i świeżego mięsa to polecam Masarnie Smakosz! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić super miejsce z rewelacyjnymi wędlinami: http://ugospodarza.pl/14-prosto-z-zagrody?p=2 Wędliny i pasztety przepyszne!!! I z dostawą do domu! Można też zamówić świeże warzywka, sery, jajka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko znaleźć dobre i pewne mięso bo te z supermarketów czasem są ostro po terminie a i tak je sprzedają. Mam w okolicy zakład www.cezan-ubojnia.pl gdzie na większe weekendowe obiady kupuję wołowinę, która jest smaczna i świeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybierac sprawdzone firmy. Ja zdecydowanie od dłuższego czasu jesli mialabym polecić to marke wędlin do której mam 100% pewność zychowicz.pl/index.php/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim mieszkającym w Krakowie lub odwiedzającym to miasto polecam www.wedliny-krakow.pl Robią wędliny i tradycyjne wyroby mięsne. Wszystko wytwarzają tradycyjnymi naturalnymi metodami bez dodawania chemii. Musicie spróbować ich wyrobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne mięso oferuje firma www.borowinabroszki.pl Zajmują się produkcją mięsa według tradycyjnych metod. Ich oferta jest bardzo szeroka a produkty przepyszne. Zajmują się sprzedażą mięsa zarówno w hurcie jak i detalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Warszawie to mogę wam polecić mięsny, który znajduje się przy ulicy Sarmackiej 1B w Miasteczku Wilanów. Oferują świetne i świeże mięso. Zawszę znajdę tam coś pysznego. Dodatkowo mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowa masownica to jest opcja, ale przy odświętnym użyciu nie wiem czy do końca korzystna? Sam prowadzę sklep mięsny i masownice ze sporym bębnem zamówiłem w firmie Masmet. Dobrze na tym wyszedłem, ale to pewnie przez to że są producentem i mają niższe ceny na takie maszyny. Domowymi sposobami nie dałbym rady…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuję świeże mięso i ekspedientka w sklepie Kiszeczka mieli mi je na miejscu. Jest na burgery, no i do tego sezonowana wołowina na steki. Jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam patrzeć, które są z certyfikatem QAFP. Masz pewność, że mięso jest zdrowe i dobre jakościowo. Na stronie QAFP znajdziesz lokalizacje wszystkich sklepów. Mam nadzieję, że pomogłem. 🙂

Edytowano przez lukaszmazur87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu tylko Aldi! 🙂 Mają produkty z certyfikatem QAFP. Masz pewność, że mięsko jest zdrowe i zawsze świeże. Bardzo smaczne wędliny i mięso. Ja kupuję na Gdyńskiej 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2021 o 12:36, lukaszmazur87 napisał:

 

Dnia 29.07.2021 o 12:36, lukaszmazur87 napisał:

 

 

Edytowano przez lukaszmazur87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×